13 Kasım 2021, Cumartesi 07:30
atv'de Hafta Sonu

atv'de Hafta Sonu 13 Kasım 2021, Cumartesi

Başak'ın ailesi ilk kez konuştu

İstanbul Ataşehir'de Can Göktuğ Boz'un canice işlediği cinayete kurban giden Başak Cengiz'in ailesi ilk kez atv'ye konuştu. Kızına samuray kılıcı ile saldıran katilin en ağır cezayı almasını isteyen anne Beyhan Cengiz, "Dalımı kırdılar, yavrumu kopardılar" sözlerini kullandı.

Tüm Türkiye Başak Cengiz'in ölümünün ardından gözyaşı dökerken "samuray kılıcı" satışıyla ilgili de tartışmalar başladı. İnternetten satılan bu kılıçların hediyelik eşya olarak gösterilmesi dikkat çekti.

Neslihan Batur'dan acı haber

Neslihan Batur'u öldürerek su kuyusuna atan Habib Başar, cinayeti itiraf etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınlarında yemin ederek cinayeti işlemediğini söyleyen Başar'ın, talihsiz kadını öldürdüğü ortay çıktı. Katil zanlısı Başar, "Ben ev tutmak istedim ama Neslihan istemedi. Cinnet getirerek cinayeti işledim" dedi. Neslihan Batur'un kızı Müge Anlı stüdyosunda gözyaşı döktü.

Yörük ailenin kızı kayboldu

2.5 yaşındaki Müslüme, Mersin'de kayboldu. Yakınları kendi imkanlarıyla bulamayınca arama kurtarma ekipleri devreye girdi. Kızının kaçırıldığında şüphelenen annenin tek isteği Müslüme'nin sağ salim bulunması...

BİZE ULAŞIN