19 Aralık 2021, Pazar 07:30
atv'de Hafta Sonu

atv'de Hafta Sonu 19 Aralık 2021, Pazar

Günün ve gecenin sıcak gelişmeleri, haftanın önemli başlıkları

12 yaşındaki Hazal'a baba kurşunu

İki hafta önce Erdoğan Karakaya eline silahını alarak kendini odaya kilitledi. 12 yaşındaki kızı Hazal kapının arkasına geçerek babasını ikna etmeye çalıştı. Erdoğan Karakaya'nın omzundan seken kurşun, kapının arkasındaki kızı Hazal'a isabet etti. Kurtarılamayan Hazal gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Seren Serengil'den helallik videosu

Kilo vermek isterken sağlığını kaybeden Seren Serengil, gözyaşları içinde veda videosu çekti. Herkesten helallik isteyen Serengil, ameliyat masasına yattı.

İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

Kimileri pek ihtimal vermese de meteoroloji tarihi açıkladı! İstanbullular'ın kar hasreti sona eriyor. Yurdun bir çok bölgesi beyaza bürünürken, İstanbul'da ise bu manzarayı Salı gününden itibaren görmeye başlayacağız.

Eşini terk edip, başka kadınla kaçtı

61 yaşındaki Muzaffer Döner, iddiaya göre TikTok üzerinden bir kadınla tanışıp yasak aşka yelken açmıştı. 47 yıllık eşi tarafından terk edilen Songül Döner, sesini duyurabilmek için Esra Erol'un kapısını çaldı.

Çocuklara özgü uyku merkezi

Uyku problemi çeken çocuklar akşam saat 22.00'de Cerrahpaşa Uyku Merkezi'ne geliyorlar ve geceyi burada geçiriyorlar. Özellikle pandemiden sonra gelenlerin sayısı arttı çünkü çocuklar pandemide uyku düzensizliğine alıştı.

BİZE ULAŞIN