7 Eylül 2023, Perşembe 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert
7 Eylül 2023, Perşembe

Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi 10.00'da atv ekranlarında

Keziban Eryılmaz'ın kaybında taraflar karşı karşıya...

Kuzeninin yanından ayrıldı sırra kadem bastı. 39 yaşındaki Keziban Eryılmaz'ın kaybolduğu gece neler yaşandı?

Evine gitmek üzere kuzeninin yanından ayrıldı şüpheli şekilde sırra kadem bastı. İlk önce eski sevgilisiyle görüştükten sonra kuzeniyle görüşen Keziban Eryılmaz'a ne oldu? Kuzeni, Müge Anlı ekibine konuştu. Yasemin Ertaş gündüzden kendisiyle konuşup ertesi günü planladıklarını, bir bardak çay içtiklerini gece 23.00 gibide Coşkun'u gördüğünü söyledi. Keziban'ın markete gittiğini sonra araca binip Keziban'ı eve bıraktığını sonrasını bilmediğini söyledi.

Uzaklaştırma kararı aldırttığı eski sevgilileri yüzleşiyor

Keziban Eryılmaz'ın eski sevgilisi Harun, 'ben bekar olsaydım Keziban ile evlenirdim' dedi. Kendisinden borç istediğini verdiği söylerken anne Ayşe Hanım sinirlerine hakim olamadı. Harun Bey, Keziban Eryılmaz'ın kızının sorusu üzerine o aileden herkesi tanıdığını, Facebook'tan mesaj atmadığını eskiden attığını anlattı.

Coşkun'un eski sözlüsünün komşusu canlı yayında...

Yayınan bağlanan kadın, eski sözlüsünün kendisine Coşkun'un kendisini rahatsız ettiğini, şantaj yaptığını anlattığını söyledi. sosyal medyadan fotoğraflarını yayınlandığını ve ailesini bile tehdit ettiğini çok korktuğunu kendisine attığını ne yapacağını sorduğunu söyledi...

CANLI YAYIN