Yağmur Tanrısevsin biniciliği çok sevdi

GİRİŞ TARİHİ:  02.08.2021, 10:01 GÜNCELLEME TARİHİ:  02 Ağustos 2021 Pazartesi, 19:26
Yağmur Tanrısevsin biniciliği çok sevdi

Ayşe ve Fırtına uyumu set dışına taşındı. Tanrısevsin, çekimler öncesinde başladığı binicilik eğitimlerine devam ediyor.

atv'nin, Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kalp Yarası, Hatay-Antakya'nın muhteşem coğrafyasında geçen hikayesi ile ekranların yeni fenomeni olmayı başardı.

Yapımını Süreç Film'in üstlendiği, Tomris Giritlioğlu'nun imzasını taşıyan dizinin hikayesinde atlar büyük önem taşıyor. Dizinin başrol oyuncularından Yağmur Tanrısevsin, çekimler öncesinde başladığı binicilik eğitimlerine setten arta kalan zamanlarında da devam ediyor. Her fırsatta soluğu at çiftliğinde alan güzel oyuncu, dizide Ferit karakterinin atı Fırtına olarak ekrana gelen ünlü yarış atı Farukhan ile özel bir bağ kurdu.

Yağmur Tanrısevsin, Farukhan ile özel bir bağ kurdu

At binmeyi çok sevdiğini ve kendini geliştirmek için bulduğu her fırsatı değerlendirdiğini söyleyen Yağmur Tanrısevsin, Farukhan ile özel bir bağ kurduğunu belirtiyor.

Kalp Yarası; genç yıldızlarla usta oyuncuları bir araya getiren güçlü oyuncu kadrosu, eşsiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile atv ekranında Pazartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Kalp Yarası, her Pazartesi saat 20.00'de atv'de!

BİZE ULAŞIN