atv Dizileri

atv'de dizi keyfi devam ediyor. En iyi yerli dizileri izleyicisiyle buluşturan atv, yine birbirinden özel yapımlarla izleyicisini ekran başına kilitliyor. Yerli dizi izleyicisinin vazgeçilmez kanalı atv, Pazartesi gününden Cumartesi gününe kadar muhteşem yapımları ekrana taşıyor. Sevilen yerli diziler her sezonda atv ekranına gelmeye devam ediyor.

Safir Dizisi

Pazartesi akşamlarının yeni sezondaki yıldızı Safir 'Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi' oldu. Yayınlandığı ilk günden itibaren muhteşem bölümleriyle ekrana gelen Safir dizisi, büyük bir heyecana sahne oluyor. Feraye, Ateş ve Yaman arasındaki benzersiz hikaye izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Büyük ilgiyle izlenen Safir 'Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi' Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde çekiliyor. Kapadokya'nın güzelliklerini ve duygusal bir hikayeyi ekrana taşıyan dizi, özenle hazırlanan hikayesiyle dikkat çekiyor.

Yeni sezonun heyecanla izlenen işlerinden olan Safir'in konusu ise şöyle: Feraye'nin doğum günü gecesinde Yaman'ın kardeşi Okan'la başına gelen felaket, tehlikelerle dolu bir açmaza dönüşüyor. Herkesin hayatını alt üst eden bu felaket, Feraye ve Yaman aşkında tehlikenin kapısını aralıyor. Amerika'dan yeni dönen Ateş ise sevdiği herkesi ve ailesini korumak için aldığı radikal kararlarla hem yeni düşmanlar kazanıyor hem de kardeşlerini karşısına alıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi

Ben Bu Cihana Sığmazam Salı akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Oktay Kaynarca'nın önderliğinde muhteşem bir oyuncu kadrosu ile yola çıkan BBCS, ilk bölümlerinden itibaren izleyenleri ekran başına kilitliyor. BBCS dizisi, sosyal medya kullanıcılarının gündeminden düşmezken Salı akşamları reyting listelerinin de zirvesinde yer alıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam 2. Sezonu ile ekrana gelirken yenilenen kadrosuyla da büyük beğeni topluyor. Usta isimlerin katılımıyla güçlenen BBCS kadrosu, genç oyuncularla renkleniyor. Cezayir Türk'ün dostları ve düşmanları Ben Bu Cihana Sığmazam'da karşı karşıya geliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam her Salı 20.00'de yeni bölümleri ile atv'de.

Kuruluş Osman Dizisi

Çarşamba akşamlarının efsane dizisi Kuruluş Osman yoluna 5. Sezonu ile devam ediyor. Burak Özçivit'in Osman Bey karakteriyle ekrana geldiği dizi, reytinglerde yakaladığı başarıyla rakiplerini geride bırakıyor. Muhteşem sahneleri ve yoğun emekle hazırlanan dekorlarıyla beğeni toplayan Kuruluş Osman, aksiyon dolu bölümleriyle ekranda fırtına gibi esiyor.

Yeni sezonda yine muhteşem bir kadroyla ekrana gelen Kuruluş Osman'da aksiyon hız kesmiyor. Hem heyecan dolu anları hem de duygusal sahneleriyle Kuruluş Osman yeni sezonda da Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni oluyor. Kuruluş Osman her Çarşamba 20.00'de yeni bölümleri ile atv'de izleyicisiyle buluşuyor.

Aldatmak Dizisi

Yeni sezonun dikkat çeken yapımlarından olan Aldatmak, konusu ile fark yaratmaya devam ediyor. Başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu'nun yer aldığı dizi hikayesiyle adından söz ettiriyor. Perşembe akşamlarının reyting listelerindeki galibi olan Aldatmak, sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çekiyor. Aldatmak her Perşembe 20.00'de yeni bölümleri ile atv'de.

Ateş Kuşları Dizisi

İlk sezona muhteşem bir bölümle başlayan Ateş Kuşları, güçlü kadrosu ve senaryosuyla izleyenlere etkileyici bir dram sunuyor. Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Ateş Kuşları, sokakta büyüyen çocukların zorlu hayatına odaklanıyor. Yeni sezonda da hikayesini etkileyici bir şekilde sürdüren Bozdağ Film imzalı Ateş Kuşları, Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri oluyor.

Sokak çocuklarının zorlu hayatını yansıtan Ateş Kuşları her Cuma 20.00'de yeni bölümleri ile atv ekranında izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Kardeşlerim Dizisi

Üç sezondur Cumartesi akşamlarının yıldızı olan Kardeşlerim, yeni sezonda da büyük heyecana sahne oluyor. Büyük bir hayran kitlesi ile dijitalin de yıldızı olan Kardeşlerim, başarılı yolculuğunu sürdürüyor. Genç çiftlerinin enerjisini izleyicisine taşıyan dizi, hafta sonuna damga vuruyor. Kardeşlerim her Cumartesi yeni bölümleri ile atv'de.

Tüm atv dizilerini atv canlı yayın ile atv.com.tr'den izleyebilirsiniz.

CANLI YAYIN