11 Haziran 2024, Salı 19:00

atv Ana Haber

atv Ankara Haber Müdürü Salim Salimoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP lideri Özgür Özel görüşmesinin detaylarını anlattı.

**

Tarihi Erdoğan-Özel zirvesine ilişkin ilk açıklama AK Parti Genel Merkezi'nden geldi. Parti sözcüsü Ömer Çelik konuştu. "Diyalog ortamının sürmesi çok olumlu karşılanıyor" açıklamasını yaptı Çelik. İşte o sözler.

Türk siyaseti tarihi anlarından birini daha yaşadı bugün. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP Lideri Özgür Özel, 40 gün aradan sonra CHP Genel Merkezi'nde yeniden bir araya geldi.

**

Antalya-Olimpos'un simgelerinden Kadir'in ağaç evlerinde dün gece yangın çıktı. Müşteriler tahliye edildi. Hemen yangına müdahale edildi ama alevler söndürüldüğünde tesis küle dönmüştü.

**

Komşuları tarafından kaydedilen şiddet görüntüleriyle gündeme gelen Beykoz'daki bakımevi, yeni bir skandalla gündemde...

**

Tarihi Memduh Paşa yalısından yapılan 130 milyon liralık soygunu, dün ekranlarınıza getirmiştik. Bugün soyguna dair 7 kişi gözaltına alındı. Hırsızlarla birlikte, çaldıkları paranın bir bölümü de bulundu.

**

Soykırımcı İsrail ölüm kusmaya devam ediyor. Nuseyrat kampına düzenlenen saldırıdan kurtulanlar yaşadıkları dehşeti anlattı.

**

CHP'li Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, kayınbiraderini atama kararının arkasında böyle durmuştu. Özgür özel devreye girince geri adım attı. Ya da öyle sanıldı.

**

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Özgür Özel ve Meral Akşener ile yaptığı görüşmelerle başlayan siyasetteki yumuşama iklimine değindi. "Sayın Erdoğan herkesle görüşebilir, herkesi dinleyebilir" yorumunu yaptı.

**

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN