12 Aralık 2021, Pazar 07:30
atv'de Hafta Sonu

atv'de Hafta Sonu 12 Aralık 2021, Pazar

Günün ve gecenin sıcak gelişmeleri, haftanın önemli başlıkları

Doğar doğmaz ölüme terk edildi

Sözde annesi onu bir bahçede doğurmuş, çamurun içinde ölüme terk edip kaçmıştı. Talihsiz bebeğin başına gelenler herkesi büyük üzüntüye boğmuştu. O yeni doğan kız bebek hastanede hayata tutunmaya çalışıyor.

Marmara Denizi'nde korkulu yolculuk

İçinde 200 yolcunun bulunduğu deniz otobüsü Bursa-İstanbul seferi için hareket etmişti. Fırtınanın şiddeti arttıkça feribot beşik gibi sallandı. Yolcular denizin ortasında ecel terleri dökmeye başladı.

Mucize anne bebeğine kavuştu

Türkiye'nin en büyük pandemi merkezlerinden Sancaktepe Şehit Prof.Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi ekipleri büyük bir mucizeye imza attı. 34 haftalık hamileyken Covid-19'a yakalanan 26 yaşındaki Hatice Kara acilen sezaryana alındı. Tüm savaşlardan zaferle çıkan genç anne doğumdan bir ay sonra ilk kez hastane odasındaki yatağında Alparslan'ına kavuştu.

İhanetin tarafları yüzleşti

Cemal Savaş kaçan eşini bulmak için Esra Erol'un kapısını çaldı. Taraflar canlı yayında yüzleşti, ortalık karıştı. Genç kadın tüm söylenenleri yalanladı, üstelik eşinden şiddet gördüğünü iddia etti. Çelişkili konuşan ikilinin ardından hem sevgilisinin hem en yakın arkadaşının ihanetine uğrayan kadın, yayına bağlandı.

BİZE ULAŞIN