Cinayetle suçlanan doktor masum mu?

GİRİŞ TARİHİ:  01.03.2019, 11:05
Cinayetle suçlanan doktor masum mu?

Suçsuz yere 11 yıl hapis!
Yıllar önce nişanlısının babasını öldürdüğü gerekçesiyle müebbet hapis cezası alan genç doktor adayının davasında şok bir gelişme yaşandı.

11 yıl önce düğün günü müstakbel eşinin babasını öldürme suçundan tutuklanan Dağhan Soysür (35), müebbet hapse mahkum edilmişti. Kasten adam öldürme gerekçesiyle yıllardır hapis yatan Soysür'ün davası 11 yıl sonra yeniden açılıyor.

Tıp öğrencisi olan, doktor olup hayatını insan hayatı için adamaya and içen Dağhan Soysür'ün davası henüz kariyerinin başındaki bir avukat olan Selvi Nardan tarafından yeniden gündeme getirildi. Yeni delillere ulaştığı iddiasıyla, Soysür'ün suçsuzluğunu ispat edeceğine inanan Nardan, Soysür'den aldığı vekalet ile davayı yeniden açtı. 12 Ocak Perşembe görülecek davada Soysür'ün suçsuzluğu ispat edilirse mahkum 11 yıl sonra özgürlüğüne kavuşacak.

Hayatının en verimli yıllarını hak etmediği şekilde elinden alındığını düşünen ve tüm duruşmalarda suçsuz olduğunu dile getiren Dağhan Soysür'ün, özgürlüğe kavuştuğu gün, yeni hayatının ilk günü olacak. Selvi Nardan, Dağhan'ın suçsuzluğunu ispatlayabilir mi? 11 yıllık esaret sona erecek mi? Ama asıl önemli soru, özgürlüğünü kazandığında kendisine bu tuzağı kuranları bulup bedelini ödetecek mi?

Tüm bu soruların cevabı bu akşam saat 20.00'de atv'de yanıt bulacak!


Ölene Kadar'ın ilk bölüm fragmanı için tıklayın!

CANLI YAYIN