Gel Dese Aşk'ın okuma provası yapıldı!

GİRİŞ TARİHİ:  27.01.2020, 10:31 GÜNCELLEME TARİHİ:  12 Şubat 2020 Çarşamba, 12:18
Gel Dese Aşk'ın okuma provası yapıldı!

Başrollerini Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik'in paylaştığı Gel Dese Aşk'ın oyuncuları okuma provası için bir araya geldi. Provalarda keyifli dakikalar geçiren oyuncular, bu anları unutulmaz kılmak için bol bol fotoğraf çektirdi. atv ekranlarının merakla beklediği Gel Dese Aşk, konusu kadar iddialı oyuncu kadrosuyla da çok konuşulacak.

Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban, Altan Gördüm, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Aslıhan Malbora, Yiğit Koçak, Selim Gürata ve Ayşe Defne Piriçci'nin rol aldığı dizi, görevleri ve istekleri arasında sıkışan, mutsuzluklarını, suskunluklarının arkasında büyüten insanların hikayesini ele alıyor.

Dizi, yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikayesini seyirciyle buluşturacak.

Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Murat Onbul'un ve Aslı Kahraman'ın oturduğu "Gel Dese Aşk", atv ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

CANLI YAYIN