Pazartesi akşamının en çok izlenen dizisi "Gençliğim Eyvah"

GİRİŞ TARİHİ:  30.06.2020, 11:13 GÜNCELLEME TARİHİ:  30 Haziran 2020 Salı, 11:35
ABONE OL
Pazartesi akşamının en çok izlenen dizisi "Gençliğim Eyvah"

Yayınlandığı günden itibaren kalpleri ısıtıp yüzleri güldüren, atv ekranlarının sevilen dizisi Gençliğim Eyvah, Pazartesi akşamının en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

Dün yayınlanan üçüncü bölümü,Tüm Kişiler'de %4,17 izlenme oranı ve %12,62 izlenme payı,AB Sosyal Statü'de %3,25 izlenme oranı ve %10,92 izlenme payı,20+ABC1'de %3,50 izlenme oranı ve %11,14 izlenme payı alarak en çok izlenen dizi oldu.

Aynı semtin iki düşman kebapçısı Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı ailelerinin etrafında dönen aşk, sır ve entrika dolu hikayeyi seyirciyle buluşturan dizide, Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Burak Tozkoparan, Ekin Mert Daymaz, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin gibi başarılı isimler rol alıyor.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, Deniz Yılmaz'ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Ayhan Barış Başar ve Ünal Yeter'in kaleme aldığı "Gençliğim Eyvah" aşkların, büyük sırların, beceriksizce çevrilen entrikaların komedisini izleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor.

Gençliğim Eyvah, Her Pazartesi Saat 20.00'de atv'de!

Gençliği Eyvah'ın 3. Bölümünü izlemek için tıklayın!

BİZE ULAŞIN