Kardeşlerim'in soundtrack'ı çıktı

GİRİŞ TARİHİ:  17.06.2021, 11:31 GÜNCELLEME TARİHİ:  17 Haziran 2021 Perşembe, 13:43
ABONE OL
Kardeşlerim'in soundtrack'ı çıktı

Büyük ilgi toplayan dizinin çok konuşulan müzikleri, albüm olarak müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Yapımını NGM'nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği, atv'nin sevilen dizisi "Kardeşlerim"in özgün müzikleri soundtrack olarak raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Birçok başarılı dizinin müziklerine imza atan besteci/müzisyen Alp Yenier'in hazırladığı soundtrack'te bestecinin sevilen sanatçı Güliz Ayla ile beraber stüdyoya girip hazırladığı jenerik şarkısı da bulunuyor. Çok beğenilen ve kalplere dokunan şarkının ismi "Bugün Dün'den İyi". Albümde toplam 41 parça var.

Kardeşlerim dizisinin özgün müziklerinde Alp Yenier imzası var

Dizinin özgün müziklerine imzasını atan Alp Yenier, jenerik şarkısı ve soundtrack'in çıkış hikayesini şöyle dile getirdi. "Uzun yıllardır beraber çalıştığım, hem dostluğuna hem de iş ahlakına çok saygı duyduğum yapımcımız Nazlı Heptürk ve sevgili hocamız Serkan Birinci ile gerçekleştirdiğimiz toplantıdan sonra Kardeşlerim için bir şarkı yapmaya karar verdik. Bir enstrüman ve bir vokal olmalıydı, çok naif çok gerçek. Kafamda hazırdı müziği hemen besteledim, Güliz'i aradım (Güliz Ayla). Öyle sözler yazdı ki güzel kalpli insan! Bir de söyledi üstüne. Şarkıyı telefona kaydedip gönderdim ve herkes bayıldı. Jenerik şarkımız "Bugün Dün'den İyi" böyle çıktı ortaya. Tam bir ekip işi yapıyoruz ve bu beni çok motive ediyor, albümde emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim. 41 tane parça var, beğenirse seyircimiz ve dinleyenler ne mutlu bana."

Kardeşlerim'in soundtrack'i 18.06.2021 tarihinden itibaren raflarda ve dijital platformlarda olacak.

BİZE ULAŞIN