Nazlı cinayet soruşturmasından aklandı, gerçek katil Doruk’u vurdu!

GİRİŞ TARİHİ:  07.08.2021, 11:22
Nazlı cinayet soruşturmasından aklandı, gerçek katil Doruk’u vurdu!

atv'nin beğeni ile izlenen dizisi 'Baş Belası', sekizinci bölümüyle ekrana geldi. Dizinin sekizinci bölümünde, Nazlı kendini bir cinayet mahallinin ortasında bulunca panikle İpek'i aradı. İpek arkadaşına destek verirken ekip olayı araştırmak için çalışmalara başladı ve tüm deliller aleyhine olduğundan Nazlı cinayet zanlısı olarak gözaltına alındı. Arkadaşının durumuna üzülen İpek'in moralini düzeltmek isteyen Şahin onu yemeğe götürdü. Şahin'in kardeşi Zehra ile ilgili İpek'le konuşması ikiliyi birbirine iyice yaklaştırdı.

Nazlı'nın tutuklandığını öğrenen Peri ve Betül panikle cinayet büroya geldi. İpek, büyük bir korku yaşayan Nazlı'ya gerçeği ortaya çıkaracağına dair söz verdi. Davaya tarafsız biçimde yaklaşan Şahin, İpek'i geri planda tutmak istese de İpek bu duruma razı olmadı. Şahin ve ekibi titiz bir çalışma sonucunda Nazlı'nın suçsuz olduğunu ortaya çıkardı.

Nermin'e hislerini açıklamaya karar veren Doruk, aldığı cevapla büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Nazlı'nın aklanmasının ardından gerçek katilin peşine düşen ve çalışmalarını hızlandıran cinayet büro ekibi, şüphelinin izini buldu ancak katil zanlısı Nermin'i rehin aldı. İpek etkili konuşmasıyla şüpheliyi ikna edip Nermin'i kurtardı ancak bu sırada Doruk vuruldu.

'Baş Belası', 13 Ağustos Cuma akşamı yeni bölümüyle atv'de!

BİZE ULAŞIN