Altın Kafes

ALTIN KAFES

Altın Kafes Pazar 20.00'de atv'de.

Altın Kafes Oyuncu Kadrosu – Altın Kafes Oyuncuları

Aytaç Şaşmaz

Aytaç Şaşmaz

Onur Beyoğlu

Nalan Beyoğlu'nun ortanca çocuğu olan Onur, BYL Holding'in CEO'su ve ailenin veliahtıdır. Kendine güvenli görünüşünün altında iç dünyasında yalnız biri olan Onur, ilk evliliğinden sonra tüm duygularını gizleyen soğuk biri olmuştur. Bu katı ve duygusuz gibi görünen adamın kalbi Zeynep ile tanışmasıyla tekrar atmaya başlayacaktır.

Şifanur Gül

Şifanur Gül

Zeynep Özcan

Babası Ayhan ve kardeşi Berna ile yaşayan Zeynep, annesi öldükten sonra evin anneliğine soyunmuş, ailesinin yükünü sırtlanmış kendi halinde bir bir hayat yaşamaktadır. Beyoğlu ailesinin sahibi olduğu okulda ilkokul öğretmenliği yapan Zeynep'in yolu Onur Beyoğlu ile kesişince tüm hayatı değişecektir.

Ebru Cündübeyoğlu

Ebru Cündübeyoğlu

Nalan Beyoğlu

Beyoğlu ailesinin gelini olan Nalan, Onur ve Alara'nın annesidir. Tüm hisselerin sahibi olan kayınvalidesi Zümrüt'ün yerine geçerek bütün kontrolü eline almak için gün sayan Nalan, oğlu Onur'un da hayatını kontrol altında tutmaya çalışmaktadır. Soyadlarının verdiği güç ile elindeki imkanları sonuna kadar kullanabilmek için tehlikeli oyunlar kurmaktan geri kalmayacaktır.

Hayal Köseoğlu

Hayal Köseoğlu

Ahu Karataş

Onur Beyoğlu'nun özel asistanı olan Ahu patronuna aşık hırslı bir kadındır. Onur'u etkilemek ve ona yakın olabilmek için her türlü tehlikeyi göze alacaktır.

Hilmi Cem İntepe

Hilmi Cem İntepe

Serhat Gediz

Gizemli ve geçmişi karanlık bir geçmişe sahip olan Serhat askerde geçirdiği bir patlama sebebiyle bir dizi estetik ameliyatla adeta başka birine dönüşmüştür. Gerçek kimliğini gizleyip Beyoğlu ailesinin yanında güvenlik şefi olarak işe başlar. Çünkü öğrenmesi gereken gerçeklere ulaşmasının tek yolu budur.

Sacide Taşaner

Sacide Taşaner

Zümrüt Beyoğlu

Ailenin direği, şirketin tüm hisselerinin tek sahibi ve evin babaannesi. Kocasıyla beraber sırt sırta verip küçücük bir işletmeyi çalışarak zamanla koca bir holding haline getirmiş. Nam-ı değer Büyük Hanım. Bin bir emek verip bugüne getirdiği şirketini daha kimseye bırakabileceğini düşünmüyor. Tüm işleri torunu Onur Beyoğlu'nu devretmek istemekte ancak bunun için de mutlu bir evliliği olmasını da şart koşacaktır.

Murat Kılıç

Murat Kılıç

Ayhan Özcan

Zeynep'in kıyamadığı babası. Çok sevdiği karısı ölünce hayatta ne doğru ne yanlış bütün parametreleri kaybolmuş. Küçük üç-dört masalık bir pilavcı işleten Ayhan, bahis oynamadan duramayan bir kumar bağımlısı.
Kaan Turgut

Kaan Turgut

Kenan Parlak

Şirketin güvenlik şefi. Cihan'ın gelişiyle kariyeri ağır bir darbe alıyor. O andan itibaren en büyük düşmanı Cihan oluyor. Ahu'nun sırdaşı…

Sümeyra Koç

Sümeyra Koç

Alara Beyoğlu

Onur'un ablası, Nalan'ın en büyük kızı. İki kere evlenmiş ve her evliliği başladığı kadar hızla bitmiş. Onu parası için seven erkeklere fazlaca inanmış ve sonunda hep hayal kırıklığına uğramış.

Eda Nur Gülbudak

Eda Nur Gülbudak

Berna Özcan

Ayhan'ın haşarı ve dobra kızı. Zeynep'in en değerli varlığı. Üniversite son sınıfta olan Zeynep, Beyoğluların bursuyla okuyor. Boş zamanlarında babasının pilavcısında çalışıyor.

Tarık Uğur Özenbaş

Tarık Uğur Özenbaş

Kaya Seyitlioğlu

Alara'nın ikinci kocası, Kaan'ın babası. Dünyanın en kaypak insanı olan Kaya bir yanıyla da bu aileyi en iyi gören ve şirketin, ailenin içinde neler olup bittiğini en iyi bilen kişi.

Buse Orcan

Buse Orcan

Şeniz Kalpak

Nalan'ın en büyük yardımcısı. Kaan'ın dadısı, bir anlamda evin demirbaşı…
Ali Kayra Kul

Ali Kayra Kul

Kaan Beyoğlu

Alara'nın oğlu. Anneanesi Nalan'ın baskısı ve hukuksal hamleleriyle babası Kaya'nın soyadını taşımıyor, Beyoğlu soyadına sahip. Kendi halinde sevecen bir çocuk Kaan. Her olaya, yaşadığı bütün çalkantılı durumlara bir şekilde uyum sağlamaya, olabildiğince az problem çıkarmaya çalışan bir çocuk.
Gurur Çiçekoğlu

Gurur Çiçekoğlu

Hikmet Atay

Serhat'ın askerden komando olan arkadaşı. Tam bir bilgisayar dehası. Tıpkı bir karargah gibi gölgede kalkarak Serhat için yapılabilecek ne varsa yapıyor.

Cansu Mumcu

Cansu Mumcu

Şule Deniz

Eczacılık fakültesi mezunu olan Şule, Zeynep ve Berna'nın mahalleden en yakın arkadaşı.
Aksel Yılmaz

Aksel Yılmaz

Alper

Serhat'ın annesi Seher'in bebekliğinden beri kendi çocuğu gibi büyüttüğü Alper, Serhat'a çok düşkün, sevecen bir çocuk.
CANLI YAYIN