Aşk Zamanı

AŞK ZAMANI

Dizi atv’de izlenir! Aşk Zamanı tüm bölümleri ve sezonları ile atv.com.tr'de.

Aşk Zamanı Oyuncu Kadrosu – Aşk Zamanı Oyuncuları

Yavuz Bingöl

Yavuz Bingöl

Orhan

Yeraltı dünyasının namlı kabadayılarından biri. Acımasızlığıyla suç âlemine korku salmış olmasına rağmen, kızlarına bir türlü söz geçiremez. Kızlar büyümüş, güzelleşmiş, işler Orhan'ın kontrolünden çıkmıştır. Yeraltı dünyasını terk eden Orhan, kızlarını taliplerinden uzak tutabilmek umuduyla ufak ve huzurlu bir kasabaya yerleşir.
Deniz Uğur

Deniz Uğur

Reyhan

Kasabanın güzeller güzeli Belediye Başkanı… Sakinken sevgilinin kucağı gibidir ama hırçınken bir kaşık suda boğuverir adamı… Akıllıdır. Lise mezunu olmasına rağmen üniversite okumuş kadar bilgili; hayatı boyunca kasabasından başka yerde yaşamamasına rağmen bütün dünyayı gezmiş kadar kültürlüdür.
Ali Ersan Duru

Ali Ersan Duru

Fikret

Anne babasını ufak yaşta kaybetmiş. Doğma büyüme bu kasabadan olmasına rağmen on sekiz yaşını doldurur doldurmaz İstanbul'a gitmiş, pis işlere bulaşmış. Orhan'ın baş düşmanı Yahya'nın adamı…
Burcu Binici

Burcu Binici

Sema

Kızların en büyüğü… Kendine güvenen, akıllı, ayakları yere sağlam basan, mantıklı bir kız… Babasının yaptığı işlerin farkında ve bunun bir parçası olmamak için çok çabalıyor. İstanbul'a yerleşmeyi planlıyor ama babasının bundan haberi yok.
Bekir Aksoy

Bekir Aksoy

Tekin

İlçenin emniyet amirlerinden… Organize Suçlarla Mücadele şubesinde çalışırken yıllarca Orhan'ın peşinden koşmuş; bir türlü içeri atamamış. O da Orhan'ın kirli işleri bıraktığına inanmayanlardan… Üstelik Belediye Başkanı Reyhan'dan hoşlandığından, Orhan'ı kendisine rakip olarak görüyor.
Nihan Balyalı

Nihan Balyalı

Eda

Girişken, cilveli, konuşkan, hamarat, romantik… Tam bir ev kızı… Zaten aklı fikri hayırlı bir kısmette, kendi pembe panjurlu evinde…
Müge Bayramoğlu

Müge Bayramoğlu

Derya

Atılgan, maceracı, deli dolu, kavgacı… Erkek çocukları gibi dağda tepede dolaşmaya bayılıyor.
Büşra Ayaydın

Büşra Ayaydın

Azra

Liseye gidiyor. Güzel olduğunu farkında, kendini beğenmiş… Babası gibi acısını yaşamayı bilmeyip içine atanlardan…
Rüya Gönderen

Rüya Gönderen

Ceyda

Babasının gözdesi… Tam bir akıllı bıdık… Ablalarına akıl veriyor.
CANLI YAYIN