Bahtiyar Ölmez

BAHTİYAR ÖLMEZ

Dizi atv’de izlenir! Bahtiyar Ölmez tüm bölümleri ve sezonları ile atv.com.tr'de.

Bahtiyar Ölmez Oyuncu Kadrosu – Bahtiyar Ölmez Oyuncuları

Yetkin Dikinciler

Yetkin Dikinciler

Bahtiyar Ölmez

Kestirmeden zengin olup etrafındakilere yardım etmek ve ailesiyle birlikte zengin hayatı yaşamak Bahtiyar'ın en büyük hayalidir. Mezar taşı satan babasının mermerci dükkanında çalıştıktan sonra cenaze arabası şoförlüğüne girmiştir ama hep kirişi kırmanın peşindedir. Kendine göre dünyanın en uyanık adamıdır, Şinasi'ye kendisini överek anlatır. Bir gün cenaze arabasından öfkeyle fırlattığı deve kuşu yumurtasının hayatını değiştireceğinden habersizdir.

Hande Subaşı

Hande Subaşı

Aylin

Aytekin abinin kızıdır. Çok güzel olduğu kadar da gururuna düşkündür. Gururu için yapmayacağı şey yoktur. İnatçı ve kararlıdır. İç mimardır. Aytekin abinin kızı olması herkesin ona kolayından yaklaşamamasına neden olur. Zamanla Bahtiyar'a aşık olacaktır.

Güven Hokna

Güven Hokna

Latife Çakar

Rıfat'ın annesidir. Huysuzdur. Unutkanlık sorunu yaşamaktadır. Oğlu Rıfat'ı bile kimi zaman tanımadığı olmuştur. Kimi zaman Tahir ve Aylin'i de unutup, "kim bunlar" diye sorar. Burnunu sokmadığı şey yoktur.

Orhan Aydın

Orhan Aydın

Aytekin Yavuz

Yeraltı dünyasının baronu. Prensip sahibi. Acımasız ama ilkeli. İşine duygularını karıştırmaz. Oğlu vaktiyle baskılarına dayanamamış intihar etmiştir. Bunu Aylin'den başka kimse bilmez. Kimsenin bilmesine de izin vermez. Bu nedenle Aylin ne yaparsa yapsın hiç sorgulamaz. Fuat'ı bırakıp Rıfat'la evlendiğini öğrendiğinde tepkisi sadece "hayırlı olsun"dan ibarettir. Ne ki, Aylin'in dul ve çocuklu Rıfat'la evlenmesine anlam veremez.

Serkan Kuru

Serkan Kuru

Fuat

Fuat, silah kaçakçılığıyla yer altı dünyasında kendine yer edinmiştir. Hiçbir kuralı yoktur. Acımasızdır. Baba Rıfat'la kıyasıya bir rekabet içindedir. Yeraltı dünyasının hakimi olmasına yegane engel olarak Rıfat'ı görür. Rıfat'ı ortadan kaldırdığında Aytekin abinin kendisine icazet vereceğini ve yeraltı dünyasında hakimiyet kuracağını düşünür. Aytekin abinin yanında büyümüştür. Nerdeyse manevi oğlu gibidir. Sinsi, ikiyüzlü bir adamdır. Ağzı iyi laf yapar. Aylin'i uzun süre kandırmayı başarmıştır ancak Aylin'i aldatırken yakalanınca ilişkileri bitmiştir. Aylin'in kendisinden intikam almak için Rıfat'la evlendiğinden emindir. Ama Aylin'i kaybettiği için hiç üzgün değildir. Üzüldüğü şey Rıfat'ın Aytekin abinin damadı olmasıdır.

Semih Öztürk

Semih Öztürk

Caner

Fuat'ın kardeşidir. İyi eğitim almış yakışıklı, abisinin aksine nazik bir delikanlıdır. "Fuat'ın kardeşi" olarak anılmaktan hiç hoşlanmaz. Mafya aleminden nefret eder. Özgürlüğüne düşkündür. Parasıyla övünmeyi sevmez. Nuran'ın aksine mütevazi olmaktan hoşlanır. Nuran'la kurduğu ilişki onu Baba Rıfat rolü oynayan Bahtiyar Ölmez'le karşı karşıya getirecektir.

Umut Oğuz

Umut Oğuz

Şinasi

Bahtiyar Ölmez'in kankasıdır. Dizimizin fenomen karakterlerinden biridir. Saf, temiz, samimi, içten, duygusal bir delikanlıdır. Bahtiyar'ın kız kardeşi Nuran'a aşıktır. Fakat hem Bahtiyar'ın vereceği tepkiden korktuğundan hem de Nuran'ın kendisini zerre kadar fark etmemesinden dolayı aşkını itiraf edemez. Şinasi günün birinde Tahir'le tanışır ve onunla arkadaş olur. İç dünyasını sadece ona döker, rahatlar. Ne zaman içi sıkılsa gider Tahir'e anlatır. Tahir sadece dinler. Şinasi için bu dinleme şekli ilaç gibidir. Üstelik hiçbir riski de yoktur. Ama Tahir günün birinde konuşmaya başlayınca acaba sırlarımı söyleyecek mi diye panikler.

Gözde Okur

Gözde Okur

Vildan Korkmaz

Bahtiyar Ölmez ile aynı mahallede büyümüştür. Tutkulu bir şekilde ona aşıktır. Ne var ki aşkına karşılık alamaz ama umudunu da tüketmez. Çünkü hem birlikte güzellik salonunda çalıştığı Nuran bu aşkta yanındadır hem de "Himmet, gelinim" der durur. Oldukça saftır. Çok kolay inanır, kolay affeder ama dünya bir araya gelse Bahtiyar'dan vazgeçmez.

BİZE ULAŞIN