Başım Belada

BAŞIM BELADA

Başım Belada her Pazar atv'de!

Başım Belada Oyuncu Kadrosu – Başım Belada Oyuncuları

Keremcem

Keremcem

Azam Kamber

Kafasına koyduğunu sonunu düşünmeden yapmaya yatkın, oldukça inatçı, lider ruhlu ve pes etmeyi sevmeyen eski bir polis. Ailesine ve arkadaşlarına çok düşkün. Adaletsizliğe, haksızlığa hiç tahammülü yok. Eski sevgilisi Sibel'i kaybettiğinden beri kendini aşka kapatan Azam'ın en büyük korkusu babasını hayal kırıklığına uğratmaktır.

Merih Öztürk

Merih Öztürk

Leyla Biçer

Biçer ailesinin büyük kızı. Abisi Safa'nın öldürülme hadisesi hayatını topyekûn değiştirir. Ailesiyle birlikte yapacakları intikam soygununda en zor görevi üstlenir. Her çeşit kilit ve kasayı rahatlıkla açabilen ve başarılı bir şekilde kılık değiştiren Leyla heyecanlı ve neşelidir. Pratik çözümler üretmekte yetenekli olan Leyla'nın en büyük zorluğu Azam olacaktır.

Kaan Taşaner

Kaan Taşaner

Çağdaş Varlı

Acımasız, çıkarcı bir karakterdir. Öfkelendiğinde sakinleşmekte güçlük çeker ve sıklıkla duygu karmaşası yaşar. Kızı Işıl'ı canından çok sever fakat kendini hep yalnız ve güvensiz hisseder. Daha güçlü olursa kimseye ihtiyaç duymayacağını düşünür. Bu yüzden gücü ele geçirmek için de yapmayacağı şey yok. Ortağı Safa ile girdiği anlaşmazlık sonucunda ona kumpas düzenleyerek hayatını kaybetmesine neden olur.

Umut Oğuz

Umut Oğuz

Pele

Gerçek adı Yavuz olan Pele, bu lakabı yetimhanede almıştır. Azam'ın ek yakınındaki isim olan Pele'nin hayattaki tek korkusu Azam tarafından kovulmaktır. Hedefi uğraşmadan zengin olmak ve rahata ermektir. Ancak tahmin etmediği bir karşılaşma hayallerini değiştirir.

Yağmur Öztürk

Yağmur Öztürk

Melike Uzun

Duygusal, kıskanç ve hırslı biri. Kontrollü olmaya çalışır ama duygusallığı yüzünden bunu bazen başaramaz. Yıllar önce ailesini kaybeden Melike'ye, Azam'ın annesi Şerife sahip çıkar. Şerife'nin hayalindeki gelindir. Masum ve oldukça güzel olan Melike çocukluğundan beri Azam'a karşı hissettiği duyguları saklamaya çalışmıştır.

Sinan Çalışkanoğlu

Sinan Çalışkanoğlu

Yüksel

Yaşı Azam'dan büyük olduğu halde ona "Abi" der ve ona ölümüne sadıktır. Çocuksu bir yanı olan Yüksel istese de kimse için kötülük besleyemez. Aslında ailesi gerçekten zengindir ve entrika dolu bir dünyanın içinden gelmektedir.

Ali Çatalbaş

Ali Çatalbaş

Tayfur Biçer

Leyla'nın babası. Büyük oğlu Safa'nın öldürülmesinin ardından tüm ailesini karşısına alarak Çağdaş'tan intikam alma planı yapar. Safa'nın ölümünden sonra paranoyak derecede ailesini koruyan, sürekli olumsuz düşünen birine dönüşür.

Zeynep Kumral

Zeynep Kumral

Narin Biçer

Leyla'nın annesi. Tayfur'un tam aksine her şeye olumlu yanından bakmaya çalışır. Zor zamanlarda panik yapmak yerine sakin kalmayı başarır. Tayfur'la evlenmeden önce gösteri sirkinde büyük hipnoz ustası babasına yardım ediyordu. Babasından hipnoz yapmayı öğrenen Narin büyük oğlu Safa'nın ölümünden sonra bunalıma girer. Derin üzüntüsünün yerini çok geçmeden intikam hırsı alır.

Ali İpin

Ali İpin

Hikmet Kamber

Azam'ın babasıdır. Tek gurur kaynağı oğludur. Vatan sevdalısı bir adamdır. Bu yüzden oğlunun vatana hizmet eden biri olmasından gurur duyar. Azam'a küçüklüğünden itibaren vatan aşkını aşılamıştır.
Nazan Diper

Nazan Diper

Şerife Kamber

Azam'ın annesi. Kararlı, dominant, inatçı ve müdahil bir kadın. Hisleri çok güçlüdür. Kolayından kandırılmayacak kadar sorgulayıcı. Oğlu Azam'a çok düşkündür. Azam'ın eski sevgilisi Sibel'i unutamayacağından, bu acıyla yaşamaya alışıp evlenmeyeceğinden çok korkar. Aşk acısının şifasını evlilikte gördüğü için de Azam'ı bir an önce evlendirmek ister. Eşinin dostunun kızlarından bulduğu gelin adaylarını Azam'a beğendirmeye çalışır.
Murat Akkoyunlu

Murat Akkoyunlu

Üstün

Mahallenin her şeye karışan kondüktör emeklisi. Biçer Ailesi mahalleye geldiği günden beri onlara dadanır. Mahallenin şen dulu Melis'le evlenmek ister. Ama Melis ona yüz vermez.
Ferdi Kurtuldu

Ferdi Kurtuldu

Timur

Normalde internetten parasını kazanan Timur, amcaoğlu Oktay'ın davetiyle Çağdaş'ın yanında çalışmaya başlar. Çağdaş villada soygun yaşanmasından sonra kendisini bu işe çağırdığı için Oktay'a şekvacıdır. Ne ki Çağdaş'ın ablası Vildan'a ilk görüşte aşık olması işleri daha zora sokacaktır.
Sevinç Kıranlı

Sevinç Kıranlı

Vildan Varlı

Çağdaş'ın ablası. Başından birkaç aşk macerası geçse de hiç evlenmemiştir. Genç yaşta annesini kaybetmiş, babası da çok küçükken onları terk etmiştir. Çağdaş'a hem anne hem baba olmuştur. Çağdaş için hayatını hep ertelemiştir… En büyük korkusu da Çağdaş'ın onu terk edip hayatta yapayalnız bırakmasıdır…
Ayçin İnci

Ayçin İnci

Melis Dağlar

Neşeli, meraklı ve biraz da dedikoducu. Mahallenin emeklisi Üstün'ün kendisiyle evlenmek istemesi hoşuna gider ama yüz vermez.
Orhan Eşkin

Orhan Eşkin

Oktay

Çağdaş'ın sağ kolu ve sırdaşıdır. Çağdaş'ın hayatta en güvendiği kişidir. Tek korkusu Çağdaş'ın yanındaki konumunu ve güvenini kaybetmektir.
Bade Arazlı

Bade Arazlı

Işıl Varlı

Çağdaş'ın küçük kızıdır. Absolut kulak olduğu öğretmenlerince tespit edilmiştir. Duyduğu melodiyi notalar olmaksızın hatasız çalabilmektedir. Bunun üzerine evde piyano eğitimi almaya karar verirler. Piyano hocası Leyla'yı çok sever. Adeta mahrum kaldığı anne sevgisini onda bulmaya çalışır. Halası Vildan'ın korumacılığından çok sıkılır. Leyla onun için mutluluk kaynağı gibidir.
Burakhan Yılmaz

Burakhan Yılmaz

Safa Biçer

Leyla'nın abisi. Kindar, öfkeli ve cesur. Çağdaş'la yaşadığı anlaşmazlık sonucunda başı belaya girer. Çağdaş, Safa'ya, kendilerine emanet edilen paraları kendi hesabına geçirdiği şeklinde iftira atar.
Bilgesu Kural

Bilgesu Kural

Berna Biçer

Biçer ailesinin lise mezunu kızı. Lise son sınıfta soyguna hazırlanmaları ve bir dizi bahane yüzünden üniversite sınavını kazanamaz. Berna annesinden aldığı jimnastik yeteneğini dövüş sporlarıyla taçlandırmış ve usta bir dövüşçü olmuştur. Gördüğü şeyi hızla öğrenme yeteneği vardır.
Yiğit Ege Yazar

Yiğit Ege Yazar

Buğra Biçer

Biçer ailesinin üniversite sınavını kazanamamış oğludur. Abisi Safa gibi bilgisayar mühendisi olmak istemektedir. Abisi Safa öldükten sonra iyice kendisini bilgisayara vermiş, hacker seviyesinde uzmanlaşmıştır. Tayfur'un soygun planı netleşince de bu özelliğini daha da geliştirme görevi ona verilmiştir.
Selahattin Taşdöğen

Selahattin Taşdöğen

Namık

Necip Karakaya

Necip Karakaya

Ali Rıza Hoca

Kültürlü, görgülü ve sempatik. Hoş görülü ama inandıklarında tavizsizdir. Herkesin yardımına koşar. Son derece merhametlidir. Vaazlarıyla etkilidir. Gençlerle yaşlıları aynı anda etkisi altına alır.
Berke Üzrek

Berke Üzrek

Badi Uğur

Dayanıklıdır, pes etmez. Hesapçı ve inatçı bir kişiliği vardır. Babası cezaevinde, annesi ölmüş. Hep zengin olmanın hayalini kurmuş. Çağdaş'ın şirketlerinden birinin işini yapmaya başlayan Badi, bir arkadaşıyla şirketi dolandırmaya kalkar. Arkadaşı da kendisine ihanet edince Çağdaş'la karşı karşıya kalır. Badi Uğur, Çağdaş'ın kirli işlerini bildiği gibi Biçer ailesinin de planlarına dair tek tanıktır.
CANLI YAYIN