Hercai 4. bölüm izle

GİRİŞ TARİHİ:  05.04.2019, 11:07 GÜNCELLEME TARİHİ:  06 Nisan 2019 Cumartesi, 00:01
Hercai 4. bölüm izle

Hercai'nin yeni bölümünde neler yaşanacak?

Şadoğlu ve Aslanbey konakları diken üstündedir. Reyyan ve Miran'ın nehre atlayıp gözden kayboldukları haberi tüm Mardin'i sarsıyor. Şimdi herkes Miran ve Reyyan'ın ölüp ölmediğini merak ediyor. Kızı Reyyan'ın ölmüş olabileceğini asla kabul etmek istemeyen Hazar, onu bulmaya kararlı! Gözünü kırpmadan Reyyan'ın arkasından nehre atlayan Miran ise Reyyan'ı kurtarmayı başarıyor. Şimdi sırada ikisinin birlikte kalabileceği, gözlerden uzak ve güvenli bir yer bulmak var. Herkesin öldüklerini düşünmelerine izin vererek zaman kazanmaya çalışan Miran'ın tek derdi Reyyan'ı korumak. Ama bilmediği bir şey vardır; Reyyan yaşadığı onca felaketten sonra ne aynı evde kalmak ne de Miran'ın yüzünü görmek istemez. İki aşık mı, iki düşman mı olduklarını belirleyecek seçimi Reyyan yapıyor! Ve Miran'a doğrulttuğu tetiği çekiyor!

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ilgi gören dizi Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Geçtiğimiz üçüncü bölümüyle izleyicilerle buluşan Hercai'de Şadoğulları ailesinin büyüğü Nasuh Şadoğlu'nun töre gereği Reyyan'ın ölüm hükmünü verdi. Yüreklerin dağlandığı bu bölümde Jehan Barbur'un seslendiği "Gesi Bağları" türküsü ise bölümün en çok konuşulanlarından oldu.

4. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hem Türkiye hem de Dünya Trending Topics listesinde!

Dizinin 3. Bölüm etiketi #Hercai ise, Twitter Türkiye Trending Topics listesinde 1. sıraya, Dünya Trending Topics listesinde ise 3. sıraya kadar yükseldi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

Hercai'de bugüne kadar neler oldu?

Hercai 4. Bölümü ile bu akşam 20.00'de atv'de!

BİZE ULAŞIN