Karadayı

KARADAYI

Dizi atv’de izlenir! Karadayı tüm bölümleri ve sezonları ile atv.com.tr'de.

Karadayı Oyuncu Kadrosu – Karadayı Oyuncuları

Çetin Tekindor

Çetin Tekindor

Nazif Kara

Hayatın acı sınavlarından büyük dersler çıkararak yaşamayı ilke edinmiş bir baba. Sade kundura ustası değil yaşam ustası. Hayat görgüsünü evlatlarına aktarmaya çalışan erdemli bir insan.

Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu

Mahir Kara

Sevdikleri için gözünü kırpmadan kendini feda edebilecek biri. Gözü kara, yürekli. Hem hayatı hem de mesleği babasının hayat okulunda öğrenmiş bir evlat. İnandığı doğrularını savunmaktan hiçbir koşulda vazgeçmeyecek kadar cesaretli. Gönül gözüyle hayatı okuyabilen bir insan sarrafı.
Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

Feride Şadoğlu

Ağır Ceza Mahkeme Başkanı. Narin kalbini, duygularını kuralların zırhlarıyla çevrelemiş bir idealist hakim. Mantığının esiri. Aşkın kapısında geçmeyecek edemeyecek kadar ürkek, kalem kıracak kadar cesaretli. Tek emeli temsil ettiği kurumun düzgün ve dürüst işlemesi. Adaletin yerine gelmesi.
Yurdaer Okur

Yurdaer Okur

Turgut Akın

Cumhuriyet savcısı.. Asker bir babanın sevilmemiş oğlu. Kalbinin karanlığını, Adliye koridorlarını inleten, hırslı, dürüst savcı kimliğinin arkasına saklamayı başaran bir sahtekar. Feride'ye duyduğu saplantılı aşkın esiri.
Funda Eryiğit

Funda Eryiğit

BELGİN TÜRE

Belgin, yetimhanede büyümüştür. Hayatta tek güvendiği kişi, aklı ermeye başladığı yaşlarından itibaren kardeşi gibi gördüğü Murat'tır... Murat 18 yaşına gelindiğinde yetimhaneden çıkışı verilince Belgin de onunla beraber ayrılır yurttan. Belgin yıllar içerisinde kabadayı aleminin Hanım ağası olmayı da başarır.
ÖZGÜR EMRE YILDIRIM

ÖZGÜR EMRE YILDIRIM

MURAT

Belgin'in sağ kolu..
Murat, Belgin gibi kimi kimsesi olmadığı için onunla aynı yetimhanede büyümüş bir delikanlıdır. Hayatta tek gayesi Belgin'in mutlu olmasını sağlamaktır.
Ulaş Tuna Astepe

Ulaş Tuna Astepe

Orhan

Mahir'in kardeşi... Mahir'i bir yönden kıskansa da abisine hayran... Mert ve adaletli biri...
CANLI YAYIN