Maraşlı

MARAŞLI

Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Maraşlı Oyuncu Kadrosu – Maraşlı Oyuncuları

Burak Deniz

Burak Deniz

Maraşlı

Maraş doğumlu eski bordo bereli Özel Kuvvetlerde yıllarca görev yapmış bir askerdir. Kızı Zeliş'in bir saldırıda yaralanması üzerine görevinden ayrılıp Zeliş'in bakımını üstlenmiştir. Kendisine bir sahaf açan Maraşlı sakin bir hayat yaşamaktadır.

Alina Boz

Alina Boz

Mahur

Güzel, zeki ve entellektüel bir kadındır. Fotoğraf sanatçısıdır. Kendi stüdyosu vardır. İstanbul'da doğmuş, iyi okullarda okumuş, iyi bir çevrede yetişmiş bir kızdır. Ailenin en küçüğü olmasına ve tek kız olmasına rağmen şımarıklığı ya da küstahlığı yoktur. Sadece kendine güveni vardır. Çünkü çocukluğunda iki abisiyle baş etmiştir. Belki adından sebep, melankoli sahibidir. Bazen kendini yalnız hisseder. Yalnız kalmayı da sever aslında.

Saygın Soysal

Saygın Soysal

Savaş

Yakışıklı, karizmatik, atletik vücutlu, yüksek zevkleri olan, zeki ve karanlık bir adamdır. En iyi puroyu, şarabı bilir. Damak tadına düşkündür, üstü başı zevklidir. Çoğunlukla siyah giyinir. Sanattan anlar. Xeroderma Pigmentosum, diğer adıyla EPP hastasıdır. Yani güneşe çıkamaz. Hayatını hep karanlık ortamlarda sürdürmek zorundadır, dışarı çıktığında çok dikkatli olur. Çünkü vücudu tepki göstermektedir. En belirgin özelliği bu hastalıktır. Güneşli havalarda kullandığı özel bir şemsiyesi vardır. Biriyle konuşurken sarf edilen önemli kelimeleri konuşma esnasında not defterine yazma huyu vardır.
Serhat Kılıç

Serhat Kılıç

Necati

Entelektüel ve karizmatik bir adamdır her şeye rağmen. Serseri görünüşlüdür. Tam bir tutunamayan, ayrıca da alkoliktir. Sabah akşam durmadan elinde matarasıyla içmektedir.

Hakan Boyav

Hakan Boyav

Hurdacı

Yıllar evvel hurdacılık yapmaya başlamış ve gittikçe zenginleşmiş. Bencil, merhametsiz, kaba saba bir adam ama esprili de bir tarafı var kendince. Hurdacılığı artık paravan olarak kullanıyor. Asıl işi para aklamak. Pis işler yapan kim varsa soluğu onun yanında alıyor.
Serhat Parıl

Serhat Parıl

Tolga Güraçar

Tolga yakışıklı, eğitimli, şık giyinen ve idealist bir savcı. Maraşlı'nın tam tersi. Yaşına rağmen birçok karmaşık dosyayı çözmüş. Kafaya taktığı zaman peşini bırakmayan, işinde ciddi ama sosyal hayatında eğlenceli bir adam. Park Orman Saldırısı dosyasının yeni savcısı şimdi. O da Mehmet İnce'nin peşinde. Dosyaya bakan eski savcının öldürülmesinin ardından dosyada Mahur'un adını görüp onunla iletişime geçiyor ve ilk gördüğü anda ondan hoşlanıyor.
Burcu Karakaya

Burcu Karakaya

Avukat Dilara Karagöz

Fuad'ın kızı. Çekici, cevval bir avukat. Tuttuğunu koparıyor. Korkusuz bir tarafı var. Birçok kişinin cesaret edemeyeceği davaları almaktan hiç çekinmiyor. Hep mağdurun yanında, asla katilleri, tecavüzcüleri, şiddet uygulayanları vs. savunmuyor. Maraşlı'yı babasının isteği üzerine hapisten o çıkarıyor.

Güneş Hayat

Güneş Hayat

Hamiyet

Mahur'un halası. Şen şakrak, enerji saçan, şıkır şıkır elbiseler giyen tarz bir kadın. Hiç evlenmemiş. Eğlenmeyi, gülmeyi ve çiçeklerle ilgilenmeyi çok seviyor. Aziz'in ölümünden sonra Mahur ve Necati'yi yalnız bırakmamak için İstanbul'a dönüyor.

BİZE ULAŞIN