Mutlu Ol Yeter

MUTLU OL YETER

Ali Atay, Ertan Saban, Öner Erkan, Aslı Enver'den sıcacık bir mahalle komedisi...

Mutlu Ol Yeter Oyuncu Kadrosu – Mutlu Ol Yeter Oyuncuları

Ali Atay

Ali Atay

Can

Köfteci Ziya'nın oğlu. Büyük hedefleri, zenginlik, kariyer, başarı hayalleri yok. Bugünün işini yarına bırakma konusunda bir duayen. Çocukluğundan beri, birlikte büyüdüğü Zeynep'e deli gibi âşık. Aşkını Zeynep'e söyleyecek cesareti yok.
Aslı Enver

Aslı Enver

Zeynep

Bir evin bir kızı. Çalışkan, başarılı. Hayatı yaşamayı, eğlenmeyi seviyor. Bir saniyesi boş geçsin istemez. Kariyeri önemli, amacı sırf para kazanmak değil. Can'ı yakın bir dost olarak görüyor. Gönül işlerinde kafası karışık. Mutlu olacağı kişiyi bulamayacağını düşünüyor.
Ertan Saban

Ertan Saban

Babür

Gizemli bir memleketten gelmiş. Hayattaki tek amacı intikam almak. Babasının katilinin oğlunu, yani Can'ı hayatının en mutlu gününde öldürmek zorunda. Dolayısıyla bu hayattaki öncelikli amacı da Can'ın mutlu olmasını sağlamak.

Öner Erkan

Öner Erkan

Güneş

Mahallenin en zengin adamı. Babasından kalan imparatorluğun mirasçısı olarak, hiç çaba harcamadan çok zengin olmuş. Hiçbir şeyi kafasına takmıyor, her şeyi parayla çözebileceğine inanıyor. Zeynep'e deli gibi âşık.
Sait Genay

Sait Genay

Ziver

Zeynep'in babası. Emekli banka müdürü. Günlük, saati saatine uyduğu bir programı var ve bu rutin dışına genelde çıkmaz. Can'ı oğlu gibi seviyor.
Tülay Bursa

Tülay Bursa

Şerife

Zeynep'in annesi. Tek amacı kızının mürüvvetini görmek. Sürekli çevredeki mahallelere keşif seferleri yapıyor. Olası damat ihtimallerini değerlendiriyor.
Seda Türkmen

Seda Türkmen

Ayşe

Zeynep'in en yakın arkadaşı. Araları çok iyi olmasına rağmen Ayşe sık sık Zeynep'in gölgesinde kaldığını düşünüyor. Can'a âşık. Can'ın bu sevdadan hiç haberi yok.
Ayten Uncuoğlu

Ayten Uncuoğlu

Afife - Arife

İstasyon mahallesinin sevimli, ihtiyar ikizleri. Arife'nin ağırbaşlı, vakur tarzının tam tersi olarak Afife gerçek bir çılgın. İkiz olmaları yüzünden mahalleli sürekli ikisini karıştırıyor.
Fırat Albayram

Fırat Albayram

Devrem

Mahallenin elektronikçisi. Biraz patavatsız, ağzına geleni söyleyen, pot kıran biri.
Bülent Seyran

Bülent Seyran

Kamer

Güneş'in muhasebecisi. Hayatını Güneş'e adamış gibi. Güneş'e ağabey gibi yaklaşır.
CANLI YAYIN