Seni Kimler Aldı

SENİ KİMLER ALDI

Dizi atv’de izlenir! Seni Kimler Aldı tüm bölümleri ve sezonları ile atv.com.tr'de.

Seni Kimler Aldı Oyuncu Kadrosu – Seni Kimler Aldı Oyuncuları

Fulya Zenginer

Fulya Zenginer

Zehra Yılmaz

İnsan birlikte büyüdüğü insana aşıksa, sadece kendi büyümez, aşkı da büyür. Zehra, hizmetçilik yaptığı konağın küçük beyi Barış'la çocukluktan beri arkadaştır. Birbirlerinin tüm sırlarını bilirler ama Barış'ın tek bir şeyden haberi yoktur: Zehra'nın ona olan aşkı. Aşk saklı kaldığı kuytudan çıkınca Zehra hayallerinin erkeğine kavuştuğunu sanırken, hayal kırıklıkları peşine bırakmayacak. Ceren yaptığı oyunlarla bu aşkı paramparça etmekle kalmayıp, Zehra'nın hayatını da altüst edecektir. Zehra, artık bir yol ayrımındadır. Ya kaçıp gidecek ya da Talat'ın dediği gibi kalıp mücadele edecektir.

Duygu Yetiş

Duygu Yetiş

Ceren Özkan

Babası bildiği adamın ölüm döşeğinde, başkasının evladı olduğunu öğrenen bir genç kız. 26 yıldır çektiği eziyetlerin sebebi üvey annesi mi, öz annesi mi? Yaşadıklarının bedelini kim ödeyecek? Ceren, asıl adının Zeynep olduğunu öğrendikten sonra hesap sormak için kendisini evlatlık veren öz annesinin karşısına çıkar ama beceremez. Çünkü öz annesinin kendisini öldürdüğünü, üstelik bir de mezarı olduğunu öğrenir. Artık savaş başlamıştır. Gerçek kimliğini gizleyen Ceren, hem üvey annesine, hem öz annesine, hem de kendi yerine tercih edilen kardeşine yaşadıklarının bedelini ödetmeye çalışacak ama bu savaşın hem kazananı hem kaybedeni olacaktır.

Serhan Yavaş

Serhan Yavaş

Talat Çamay

İnsan geçmişinden kaçar gider, geri döndüğünde hiçbir şey geçmemiştir. Talat, yıllar önce bir gençlik hevesiyle Cahide'nin koynuna girmesine hayır diyememiş, aynı kadının abisiyle evlendiğini öğrendikten sonraysa yurtdışında yaşamayı tercih etmiştir. 25 yıllık ayrılığın ardından annesinin hasta olduğunu öğrenince geri dönmek zorunda kalan Talat, yıllardır uzak kaldığı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacak. Yeğeni bildiği oğlu Barış'la olan sallantılı ilişkisi, ikisi de aynı kadına, Zehra'ya aşık olduğunda deprem etkisi yaratacaktır.

Yiğit Kirazcı

Yiğit Kirazcı

Barış Çamay

Hayatın kendine sunduklarıyla mutlu, başarılı, yakışıklı bir erkek. Tek eksiği var: Aşk. Onu da uzaklarda arıyor. Burnunun dibinde olduğunu fark ettiğindeyse ortalık yangın yerine dönüyor. Barış'ın, Zehra'ya yaklaşma çabaları kimi zaman kendi önlerine çektikleri setlerle, kimi zaman Ceren'in, kimi zaman annesi Cahide'nin kurduğu barajlarla durduruluyor. Barış'ın önünde iki seçenek var: Ya yıllardır beklediği aşk burnunun dibindeyken ona hasret kalacak ya da yıllardır beklediği aşka ne pahasına olursa olsun sahip çıkacak.

CANLI YAYIN