Sevdam Alabora

SEVDAM ALABORA

Dizi atv’de izlenir! Sevdam Alabora tüm bölümleri ve sezonları ile atv.com.tr'de.

Sevdam Alabora Oyuncu Kadrosu – Sevdam Alabora Oyuncuları

Mustafa Avkıran

Mustafa Avkıran

Ali Hikmet

Anadolu'da yaşayan, çevresinde sözü geçen, kasabayı ve ailesini kendi kurallarına göre yöneten sert, acımasız ve güçlü bir adamdır. Eşinin intihar etmesinden sonra evlendiği Sevinç Hanım ve Sevinç'in oğlu Gökhan yaralarını sarmasına sebep olsa da hayatta hiçbir sırrın gizli kalmadığını yaşayarak öğrenecektir.
Kadir Doğulu

Kadir Doğulu

Gökhan

Ali Hikmet'in ikinci eşinden olan üvey oğludur. Sydney'de mühendislik okumuş, mezun olduktan sonra da oraya yerleşmiştir. Babasının yanına arada bir gelmektedir. Son gelişinde yaşanacak olayların sonucunda Avustralya'ya geri dönmeyecek, zor durumda olan babasının yanında yer alacaktır. Kendisi dahil hiç kimse üvey olduğunu bilmez. İlçenin ileri gelen ailelerinden birinin kızı olan Banu'nun kendisine olan aşkına, ve evlilik planlarına karşı Gökhan çiftliğe yıllar sonra dönen Zeynep'e aşık olacak ve tüm olumsuzluklara rağmen aşkını korumak için mücadele edecektir.
Elçin Sangu

Elçin Sangu

Zeynep

Ailesinin geçmişte yaşadığı gizli sırları bulmaya çalışan üniversite mezunu, genç, tutkulu, gururlu, zeki ve dürüst bir kızdır. Uzun yıllar Ali Hikmet'in kahyası olarak çalışan Zülfikar'ın kızı olduğunu zannederek yaşamıştır. Kendisi ve ailesi ile ilgili gerçekleri öğrenmek üzere çıktığı serüvende aşkın gücünü de hissedecektir. Çiftliğin beyi Ali Hikmet onun en büyük düşmanıdır
Gökçe Yanardağ

Gökçe Yanardağ

Sevinç

Eski eşinden bir oğlu olan 40'lı yaşlarda hırslı bir kadın. Kendisini ve oğlunu kanatları altına alan Ali Hikmet ile evlenerek hem kendisinin hem de oğlunun kaderini değiştirmiştir. Oğlu Gökhan'ın Banu gibi varlıklı bir ailenin kızı ile evlenmesini çok isteyen Sevinç, oğlunun Zeynep ile olan ilişkisini öğrendikten sonra gerçek yüzünü gösterecektir.
Başak Parlak

Başak Parlak

Banu

Gökhan'a son derece aşık ve onunla bir an önce evlenme hayalleri kurmakta olan Banu, zengin bir ailenin biricik güzel kızı olarak yetişmiştir. Banu Gökhan'ı evliliğe ikna etmek için elinden geleni yapacaktır. Ayrıca Banu ve Gökhan ilişkisini destekleyen Gökhan'ın anne ve babası onun bu çabalarında daima arkasında olacaklardır.
İlker Kızmaz

İlker Kızmaz

Selçuk

Hırslı ve güvenilmez. Kumara düşkün olduğu gibi, iş dünyasında illegal işlere bulaşmaktan çekinmez. Babasını öldürmüş olan ve bunun sonucunda ailesinin dağılmasına sebep olmuş olan dayısıyla yaşamak zorundadır. Şirketlerin finans işlerini o katip eder. Zeynep'e aşıktır.
Sacide Taşaner

Sacide Taşaner

Nedret

Ali Hikmet'in kız kardeşi olan Nedret, ağabeyi Ali Hikmet Bey'in çiftliğinde yaşamaktadır. Ali Hikmet, Nedret'in eşi İsmail'i öldürdükten sonra, İsmail'in yeğeni Hakan tarafından konaktan kovulmuş, Nedret Hanım da kocasına ait mal varlığını alıp oğlu Selçuk ile ağabeyinin konağına yerleşmek zorunda kalmıştır.
Ayberk Pekcan

Ayberk Pekcan

Hakan

Zeynep'in annesi Hülya'nın, düğünden kaçarak yüzüstü bırakmış olduğu damat adayıdır. Nedret'in ölen eşi İsmail'in yeğenidir. Hülya'ya olan aşkı yüzünden terk edilmeyi bir türlü hazmedemez ve Hülya'yı bir türlü unutamaz. Amcası İsmail öldürüldükten sonra, Yengesi Nedret'in bütün malvarlığını alıp gitmesiyle tek başına malsız mülksüz kalakalmıştır. Yaşanan olaylarda belki de suçu olmadan bedel ödeyen tek insandır. Şimdi bedel ödetmek için kolları sıvayacaktır.
Mutlu Güney

Mutlu Güney

Zülfikar

Ali Hikmet'in çalışanı olmakla beraber uzun yıllar yanında çalışıp güvenini kazanmış biridir. 22 yıl önceki Albora olayında Ali Hikmet'in küçük Zeynep'i ölüme terk etmesine gönlü razı olmamış, kimsenin haberi olmadan ölen Hülya'nın kızını, kendi kızı yerine koymuştur. Ali Hikmet, Sevinç Hanım'ın başkasından olan oğlunu kendi üstüne geçirmesinde Zülfikar'ın bu işi takip etmesini istemiş, böylece Zülfikar, Başatlar'a ait iki büyük sırrın sahibi olmuştur: Gökhan'ın ve Zeynep'in asıl kimliklerini o bilmektedir.
Zeynep Kumral

Zeynep Kumral

Rezzan

Banu'nun annesi. Eşi öldükten sonra tüm işleri ve büyük bir serveti idare eder. Kudretli, güçlü bir kadın. Kuyumcu dükkanı onun en çok zamanını harcadığı yer. Dul kaldıktan sonra hırsı ve zekası sayesinde servetine servet katmıştır. Ali Hikmet'le yapacağı iş ortaklığını kızının Gökhan ile evlenmesi ile daha da güçleneceğini düşünür.
Aydan Burhan

Aydan Burhan

Gülizar

Zülfikar'ın ikinci eşi ve Zeynep'in üvey annesidir. Çiftlikte mutfakta Fatma ile birlikte çalışmaktadır. Cahildir, çok konuşur, meraklıdır. Bir gün Zeynep yüzünden Ali Hikmet Bey'in onları kapıya koymasından çok korkmaktadır. Zeynep'e küçüklüğünden beri eziyet etmiş, onu horlamıştır. Zülfikar üzerinde de baskıcıdır. Çıkarı söz konusu olduğunda her türlü entrikanın içinde olabilecek bir karakterdedir. Ancak cehaletiyle pek çok kez yaptığı planları eline yüzüne bulaştırır.
CANLI YAYIN