Yağmurdan Kaçarken

YAĞMURDAN KAÇARKEN

Dizi atv’de izlenir! Yağmurdan Kaçarken tüm bölümleri ve sezonları ile atv.com.tr'de.

Yağmurdan Kaçarken Oyuncu Kadrosu – Yağmurdan Kaçarken Oyuncuları

Carlos Martin

Carlos Martin

Carlos Yılmaz

Carlos Yılmaz otuzlu yaşlarının ortasında; çok yakışıklı, bekar ve bekar olmaktan çok mutlu bir fotoğrafçıdır. Ailesinin ve yakın çevresinin üzerinde sürekli kurduğu evlenme baskısından uzun zamandır kaçmakta, evlenmeyi kesinlikle düşünmemektedir. Günün birinde hayatına İdil'in girmesiyle, bugüne kadar verdiği kararları sorgulamaya başlayacak olan Carlos Yılmaz, hayatında ilk defa aşk ve evlilikle ilgili düşünmeden bir karar verecek ve bu karar hayatını geri dönülemez şekilde değiştirecektir.
Ezgi Asaroğlu

Ezgi Asaroğlu

İdil

Hayat dolu, yerinde duramayan, eğlenceli bir kız olan İdil, güzel olduğu kadar gizemlidir de. Büyük bir tesadüf eseri, bir gece yolu Carlos Yılmaz ile kesişince, hiç beklenmedik bir biçimde aşık olur. Hayatla ilgili aldığı kararlar neticesinde bu aşkın peşini bırakmaya kararlı olsa da, planların zaten bozulmak için yapıldığına karar verip kalbinin sesini dinlemeyi seçecektir. Zaman içinde İdil'in hayatını neden bu kadar çok değiştirmek istediğini öğreneceğiz.
Ayça Erturan

Ayça Erturan

Lidya

Moda tasarımcısı ve Carlos Yılmaz'ın kapı komşusu olan Lidya'nın sevgilisi Harun ile yıllardır süren bir ilişkisi vardır. Sevgilisinden artık evlenme teklifi alacağını düşünen Lidya, sevgilisinin doğum gününde ona çok özel bir sürpriz hazırlar fakat asıl sürprizi kendi yaşar.Çok güvendiği sevgilisinin bir süredir onu aldattığını öğrenir ve bu onda büyük bir travmanın başlangıcı olur.
Ali Ersan Duru

Ali Ersan Duru

Korkmaz

Carlos Yılmaz'ın babası Şerif'in, ilk eşinden olan abisidir. Spor hocası olan Korkmaz çok sevdiği karısı Aynur ile çok mutludur ve 5 yıldır evlidir. Altı ay önce baba olan Korkmaz, babalığa alışmaya çalışmaktadır.
Enise ütük

Enise ütük

Aynur

Korkmaz'ın karısıdır. Bir havayolu firmasında kabin memuru olarak çalışıyor. Yeni anne oldu. Anneliğe alışmaya çalışıyor. Eşini seven, mutlu bir kadın.
CANLI YAYIN