Beni Bırakma

BENİ BIRAKMA

Dizi atv’de izlenir! Beni Bırakma tüm bölümleri ve sezonları ile atv.com.tr'de.

Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu – Beni Bırakma Oyuncuları

Esengül Aypek

Esengül Aypek

Meltem

Meltem'in hayatının tek bir gayesi vardır: Tarık. Ona ulaşmak için herkesi çiğner, her türlü kötülüğü yapar. Tarık'ın bir gün onu seveceğine yürekten inanır… Yeter ki aradaki ayrık otları olmasın…

Hazal Eylül Çelik

Hazal Eylül Çelik

Firuze

Firuze, 26 yaşında, bir kolejde Rehber Öğretmen olarak çalışan iyi yürekli, şefkatli bir genç kadındır. Alçakgönüllüdür. Öğrencilerine karşı müşfiktir. Evlerine gelen Leyla sayesinde Tarık Sayar'la tanışır ve karşı koyamadığı bir duygunun içine çekilir. Ancak Meltem, Tarık ve Firuze'nin aşkına nasıl cevap verecektir.

Gökberk Yıldırım

Gökberk Yıldırım

Yusuf

Yusuf, 28-30 yaşlarında, kardeşi Firuze'yi okutabilmek için kendi okuduğu Makina Mühendisliği Bölümünü bırakacak ve hayata atılacak kadar ailesine düşkün, fedakar genç bir adamdır. Mert, açık ve dürüsttür. Kuaför Müjgan'ın kız kardeşi Gönül ile birbirlerine yıllardan beri aşıktırlar ve tek gayeleri evlenebilmektir.

Eda Nur Gülbudak

Eda Nur Gülbudak

Gönül

Gönül 22 yaşlarında, çocukluğundan beri Yusuf'a hayran, liseden beri ise Yusufun sevgilisi. Mahalle kuaförü Müjgan'ın kız kardeşi. Yusuf'la tertemiz hayalleri vardır. Yusuf askerden dönüp tamirhaneye ortak olmuştur. Artık bekleyecek bir mühlet kalmamış gibidir. Ancak bir gün tamirhaneye gelen Bora'nın burada Gönül'ü görerek vurulmasıyla kaderde bir sapma olur.

Buğra Gündoğdu

Buğra Gündoğdu

Ömer

Ömer; İkbal'in küçük oğlu, Leyla'nın okul arkadaşıdır. Ağabeyi Cihan ve annesi İkbal ile taban tabana zıt bir karakteri vardır. Doğruluktan ve adaletten şaşmaz bir iyidir o. Tek arzusu başarılı bir öğrenci olarak okulunu bitirip meslek edinmek ve iyi biri olarak hayatını sürdürmektir.

Fatih Gühan

Fatih Gühan

Bora

Bora kendisini hep bir yol ayrımında hisseder. Sağa gitse iyi bir adam, solda ise hedefine ulaşmış bir adam olacaktır. O solu seçer. Çünkü onun için amaca giden her yol mubahtır. İstediğini daima alır. İyilikle olmazsa zorla….

Emine Koyuncular

Emine Koyuncular

Leyla

Tarık Sayar'ın, ilk aşkı Ayşegül'den olma kızıdır. 17 yaşındadır. Babasının ailesinden saklanmak için annesi memleketi Mersin'e taşınıp burada evlenince, Mersin'de doğmuş büyümüştür. Annesinin hastalığı ve ölmek üzere olması nedeniyle annesi onu Ankara'ya babasına emanet etmeye getirir. Tarık Sayar'ın kızı olduğunu da işte böylece öğrenir..

CANLI YAYIN