Bir Küçük Gün Işığı

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI

Bir Küçük Gün Işığı her Pazartesi atv'de

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncu Kadrosu – Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları

Seray Kaya

Seray Kaya

Elif

Elif, organizasyon şirketi sahibi, düşünceli, nazik ve yetenekli bir kadın. Aşk dolu evliliği ve sıfırdan var ettiği başarılı bir kariyeri vardır. Elif'in kusursuz hayatı kara bir haberle tepetaklak olur. Tüm ezberleri bozulup her şeye yeniden başlamak zorunda kalırken minik bir mucize, Elif'in karanlık hayatını gün ışığına çıkarır.

Berk Oktay

Berk Oktay

Fırat

Fırat zeki, çalışkan, dürüst, güvenilir bir adam. Arkan Holding'in yönetim kurulu başkanı, annesi Ümran'ın gözbebeği, ailenin geleceğidir. Fırat ailesini gözünden sakınırken omuzlarına taşıması hiç de kolay olmayan yükler alır. Elif'le tanıştıktan sonra hayatı hiç ummadığı kadar karışır ama aşk her zorluğu aşması için ona gereken gücü verir.

Tuğçe Açıkgöz

Tuğçe Açıkgöz

Dila

Dila, Ayaz Ailesi'nin yaramaz, ele avuca sığmaz, dolu dizgin kızı. Hayattaki en büyük korkusu annesi Ümran'a benzemek… Sırf ondan uzaklaşmak için çok sevdiği babası Cemil'i ve abisi Fırat'ı arkasında bırakarak evden kaçıp yeni maceraya atılmış. Bugün geri döndüğünde içinden çıkılması zor bir bulmacayı da beraberinde getirir. Artık tüm ailenin kimyasını bozup kuralları yeniden yazmaya hazırdır.

Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu

Ümran

Ümran, köklü bir aileye mensup, geleneklerine bağlı, otoriter bir kadın. Ailesi onun tüm dünyasıdır. Çocuklarını korumak için yapmayacağı şey yoktur, gerekirse onları kendilerinden bile korumaya kararlıdır. Fırat, hamurunu kendi yoğurduğu ustalık eseriyken Dila ömrünün en zor sınavı… Ama hayatta en çetrefil sınavlar beklemediklerimizden gelir. Ümran, Dila'yla meşgulken asıl tehlikenin Fırat'tan geldiğini göremez.

Şeyma Korkmaz

Şeyma Korkmaz

Sude

Sude hırslı, idealist, çekici ve güzel bir kadın. Fırat'ın üniversiteden arkadaşıdır. Aynı sıralarda oturdukları günden beri ona sırılsıklam aşıktır. Ait olduğu yeri çok iyi biliyordur. O Ayaz ailesinin gelini, Fırat'ın koluna takacağı eşidir. Bugün değilse yarın. Bu düşün gerçekleşmesi için göze alamayacağı risk yoktur.

Azra Aksu

Azra Aksu

Güneş

Annesi dile yüzünden travmatik durumlar yaşamış ve içine kapanmıştı. Anne sevgisi ve ilgisinden mahrum kalmak bir yana, kötü bir şekilde bakılıyordu. Öylesine içine kapanmıştır ki konuşmayı reddetmişti. Neyse ki zaman zaman babası Hakan onu görmeye geldiğinde dünyasına neşe geliyordu. Babasının sevgisi, ilgisi Güneş'i hayata bağlasa da henüz ağzından tek kelime bile çıkmamıştı.

Güneş Hayat

Güneş Hayat

Mehveş

Mehveş'in annesi, babası da Fırat'ların ailesinin yanında çalışıyormuş. Aile boyu kendilerini bu aileye adamışlar. Mehveş çocukların ikinci hatta asıl annesi gibi büyütmüş onları. Ümran ne kadar otoriter ne kadar acımasızsa Mehveş de o kadar iyi kalpli.

İdeal Beran Kotan

İdeal Beran Kotan

Alper

Fırat'ın en yakın arkadaşı, üniversiteden beri beraberler. İş bilen, yakışıklı bir genç adam. Fırat kadar parlak bir profili yok ama işinde başarılı. Her ne kadar geçmişten gelen bir arkadaşlık olsa da Alper hiçbir zaman Fırat'a karşı (iş yerinde) saygıyı elden bırakmıyor. Son sözün her zaman Fırat'a ait olduğunun farkında.

Gizem Ünsal

Gizem Ünsal

Fulya

Elif'in sağ kolu. Deli dolu, cana yakın, telaşlı, çalışkan. Elif'in şirket kurduğunda ona inanan ve destekleyen ilk insan olmuş. Ona destek olmak için yeri gelmiş kendi birikiminden destek çıkmış. İşi beraber bugünlere getirmişler.

Altan Erkekli

Altan Erkekli

Eşref

Alper'in varlıklı ve akademisyen babası...
CANLI YAYIN