2 Şubat 2014, Pazar 20:00

Cesur Hemşire 7. Bölüm

Kızları Ceyda’ya en uygun düşecek damadın Kenan olduğuna karar veren Hülya ve Fethi, Baş Hekim Kenan’ı Ceyda ile bir araya getirmek için evlerinde parti düzenler.

Kızları Ceyda'ya en uygun düşecek damadın Kenan olduğuna karar veren Hülya ve Fethi, Baş Hekim Kenan'ı Ceyda ile bir araya getirmek için evlerinde parti düzenler. Bunu öğrenen Cesur, en yakın arkadaşı Babür ile soluğu partide alır. Ceyda'sına duyduğu aşkı, düzenlenen bu partide cümle aleme duyurur. Kenan'ın Ceyda'ya yaklaşmasını engellemek için Cesur'un yaptığı ani açıklama herkes tarafından şok etkisi yaratır. Ceyda ve Cesur sevgilidir ve bunu artık herkes bilmektedir.
Hülya duydukları karşında baygınlık geçirse de Fethi kızının duygularını olgunlukla karşılamış gibi görünür… Ancak Fethi'nin Cesur için bir planı vardır... Kenan ile birlik olup bu aşkın sonunu getirmek isteyen Fethi, kızından vazgeçmesi karşılığında Cesur'a yüklü miktarda para teklif eder.
Cesur parayı kabul edecek mi? Olanları öğrenen Ceyda, Cesur'a ne yapacak? Onlara yardım etmek isteyenler ne hallere düşecek? Hepsi yeni bölümüyle 2 Şubat Pazar akşamı atv ekranlarında sizlerle…

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN