28 Nisan 2019, Pazar 11:15

Dizi TV Fragman
28 Nisan 2019, Pazar

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

Pazar günlerinin keyifli programı DİZİ TV bu hafta yine keyifli konu ve konukları ile ekrana geliyor!

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV her hafta olduğu gibi bu haftada çok özel dosyaları inceliyor.

Bu hafta Dizi TV'de!

İntikam ve aşkı birleştiren hikayesiyle izleyiciyi derinden etkileyen Hercai'nin iki başarılı oyuncusu Ebru Şahin ve Akın Akınözü ile oyunculukları ve yaşadıkları deneyimler üzerine keyifli bir sohbet… Dizinin ilgi çekecek kamera arkası görüntüleri…

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Sen Anlat Karadeniz başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye'de çok sevilen dizinin ünü sınırlarımızı aştı ve Meksika'ya kadar uzandı. Kadroya dahil olan yeni oyuncularla dizi çok daha ilgi çekici hale geldi. Gülper Özdemir ve Rüçhan Çalışkur'un ardından Uğur Çavuoğlu, Ayten Soykök, Asya kasap da çok izlenen dizinin ekibine katıldı.

Zengin ve Yoksul seti geçtiğimiz günlerde sevgi dolu anlara sahne oldu. Özel bir sivil toplum örgütü tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında oyuncular 23 Nisan'ı engelli ve özel çocuklarla kutladılar.

Bir Zamanlar Çukurova'nın karizmatik karakteri Demir Yaman'a hayat veren Murat Ünalmış, geçtiğimiz günlerde dizinin çekimlerinin devam ettiği Adana'da kadın cezaevini ziyaret etti.

Bir Zamanlar Çukurova ile yıldızı parlayan Uğur Güneş, Türkiye'nin en popüler oyuncularından biri haline geldi. Yakışıklı oyuncu, kazandığı haklı şöhretle bu hafta izleyici soruları köşesinin konuğu oldu.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN