12 Mayıs 2019, Pazar 11:15

Dizi TV Fragman
12 Mayıs 2019, Pazar

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV her hafta olduğu gibi bu haftada çok özel dosyaları inceliyor.

Bu hafta Dizi TV'de!

atv'nin sevilen dizisi Hercai, önce televizyonda kırdığı reyting rekorları sonrasında internette milyonları bulan izlenme sayılarıyla oldukça büyük başarılara imza attı. Dizi oyuncuları Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Aydan Burhan ve Güneş Hayat'ın duygularını paylaştığı röportajlar…

Hercai'nin Midyat'taki setinden sımsıcak görüntüler… Dizinin yönetmeni Cem Karcı'nın doğum gününü unutmayan ekip arkadaşları, çok sevdikleri yönetmenleri için sürpriz bir doğum günü düzenlediler.

Binnur Kaya, yıllar sonra atv ekranlarında yayınlanan Zengin ve Yoksul dizisinde ters köşe bir kadın olarak olarak izleyicilerin karşısına çıktı. Berrin, pek çok özelliği ile negatif bir karakter. Başarılı oyuncu ile dizideki rolü üzerine keyifli bir sohbet…

Sen Anlat Karadeniz'in güzel oyuncusu Gülper Özdemir, Anneler Gününü Trabzon'da onu çok seven bir hayranı ile kucaklaşarak kutladı.

Geçtiğimiz yıllarda fırtına gibi esen, atv ekranının markalaşmış yapımlarından Kırgın Çiçekler, yurtdışında büyük ilgi görmeye devam ediyor. Yayınlandığı günlerde reyting rekorları kıran dizi 7 Mayıs'ta Paraguay'da izleyicisi ile buluştu.

Ramazan ayı boyunca ekranlarda olan Nihat Hatipoğlu ile Sahur programında Hollandalı Anna canlı yayında Müslüman oldu ve Tuana adını aldı.

Sen Anlat Karadeniz, kadroya dahil olan birbirinden başarılı oyuncularla şimdi çok daha renkli. Gülper Özdemir, Uğur Çavuşoğlu ile yeni rolleri, Temmuz Gürkan Karaca ile evlilik hazırlıkları, Furkan Aksoy ile karakterinin duyguları üzerine keyifli sohbetler…

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN