11 Haziran 2014, Çarşamba 20:00
Kara Para Aşk

Kara Para Aşk 12. Bölüm

Sibel’le yaşadığı her şeyin kocaman bir yalan olduğuyla yüzleşen Ömer’in kalbi paramparça olmuştur. Ömer’in yaşadığı büyük acıya tanıklık eden Elif onu bir an olsun yalnız bırakmak istemez.

Sibel'le yaşadığı her şeyin kocaman bir yalan olduğuyla yüzleşen Ömer'in kalbi paramparça olmuştur. Ömer'in yaşadığı büyük acıya tanıklık eden Elif onu bir an olsun yalnız bırakmak istemez. Bahar'ın uyarılarına kulak asmaz ve Ömer'e destek olmak için onu alıp şehir dışına götürür. Herkesten ve her şeyden uzak harika bir gün geçirirler. Günün sonunda Ömer, Elif'e karşı başka türlü duygular beslediğini fark eder. Ömer gerçek hislerini Elif'e itiraf edecek midir?
Ömer'in de Elif'e aşık olduğunu anlayan Bahar harekete geçer. Ömer'e anlatacakları vardır. Bahar, Ömer ve Elif'in bir ilişki yaşamasına engel olabilecek midir?
Taner'in bir elmasla sarrafa gittiğini öğrenen Arda ve Pelin hemen harekete geçer. Artık yeni bir cinayet şüphelisi vardır. Taner'i gözaltına alacak kadar delile sahip olmayan ekip onu serbest bırakır. Soruşturmayı atlatmayı başaran Taner'i daha büyük bir tehlike beklemektedir. Tayyar, Taner'deki elması öğrenmiştir.
Aslı'nın sağlığı için bebekten kurtulmaya kararlı olan Zerrin, Tayyar'ı ikna etmeye çalışmaktadır. Bu sırada günlerdir kendisini aramayan Metin'e iyice öfkelenen Nilüfer, Metin'in kapısına dayanır. Metin Nilüfer'i kendinden uzak tutmayı başarabilecek midir?

BİZE ULAŞIN