Tatar Ramazan

TATAR RAMAZAN

Dizi atv’de izlenir! Tatar Ramazan tüm bölümleri ve sezonları ile atv.com.tr'de.

Tatar Ramazan Oyuncu Kadrosu

Bülent İnal

Bülent İnal

Ramazan Keskin

30'lu yaşlarında. Esnaf bir ailenin tek oğlu. İlkokulu bitirdikten sonra babası gibi demircilik yapmış. Bu konuda çok becerikli. Babasına tokat atan belediye reisini bıçakladığı için hapse düşmüş. "Bu dünyanın hesabı ahrete kalmaz" sözünü kendine yol seçmiş, hep adaletin peşinde, mazlumun yanında. Kalender, insan canlısı, isyankâr, mert bir adam.
Burcu Kara

Burcu Kara

Ebru

28-30 yaşlarında. İdealist bir avukat. Ovacık'ta doğup büyümüş. Duru bir güzelliği var. Güçlü, mücadeleci, kolay vazgeçmeyen bir karakteri var. İlkokulda babası haksız yere hapis yatınca avukat olmaya karar vermiş. Mesleği onun için her şeyden önemli.
Burak Yamantürk

Burak Yamantürk

Elmas

20'li yaşlarının sonunda. Yapılı, boylu poslu, yakışıklı bir genç adam. Çocukluğu sefalet içinde geçmiş. Ramazan'ın her zaman yanında. Onun gibi isyankâr. Hayattaki tek tutkusu, kızı Sevda.
Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci

Alin

27-28 yaşlarında. Havalı, güzel bir genç kadın. En sevdiği şey, şarkı söylemek. Sakin görünümünün ardında, yıllarca içinde biriken öfke gizli. Radikal kararlar vermeyi seviyor. Hayattan büyük beklentileri yok.
Görkem Arslan

Görkem Arslan

Ömer

40 yaş civarında. Savcı. Yakışıklı, sert görünümlü bir adam. Disiplinli, kararlı, dikkatli biri. İşine tutkuyla bağlı. Mesleği söz konusu olduğunda her zaman gözü kara ve cesur. Duygularını kolay kolay yansıtmayan bir yapısı var.
Umut Karadağ

Umut Karadağ

Abdurrahman Çavuş

40-45 yaşlarında. Çocukluğu hapishanelerde geçmiş. Kumara meraklı, gece hayatına düşkün. Servetini kirli işler çevirerek elde etmiş. Ona göre, güç sahibi olmak için her yol mubah. Para ve iktidar tutkusu var.
Şebnem Hassanisoughi

Şebnem Hassanisoughi

Güzide

Şehir Kulübü'nün işletmecisi. Çekici ve işveli bir kadın. Ekrem'in eski metresi. Ekrem'in içindeki kötülüğü yeni yeni görüyor.
Ahmet Mekin

Ahmet Mekin

Tatar Ahmet Keskin

Osman Soykut

Osman Soykut

Kirmastılı Hasan

BİZE ULAŞIN