Yıldızlar Bana Uzak

YILDIZLAR BANA UZAK

Yıldızlar Bana Uzak Pazar atv'de!

Yıldızlar Bana Uzak Oyuncu Kadrosu – Yıldızlar Bana Uzak Oyuncuları

Furkan Andıç

Furkan Andıç

Kadir Erdem

İstanbul'un uzak mahalellerinden birinde doğup büyümüş, güçlü, dürüst, adil, ailesine sahip çıkan bir gençtir. Aslı ile mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak en büyük hayalidir. Ama üzerine atılan suç o eski Kadir'i değiştirir. Artık tek isteği, hayatından yıllarını çalan Varnalılar'dan intikam almaktır.

Burcu Kıratlı

Burcu Kıratlı

Aslı Cansever

Kadir ile aynı mahallede doğmuş ama Varnalılar'ın malikanesinde büyümüştür. Başarılı bir eğitim hayatı geçirmiş, cesur, akıllı ve güçlü bir kadındır. Annesini küçük yaşta kaybettiği için babası ve kardeşine çok düşkündür. Her şeye rağmen Kadir'e olan aşkı hayattaki tek umududur. Ama babasının cinayete kurban gitmesi bütün hayatını alt üst eder.

Gürkan Uygun

Gürkan Uygun

Yahya Aldemir

İstanbul'un eski kabadayılarındandır. Ama Orhan Varnalı gibi acımasızlığıyla değil, vicdanıyla nam salmıştır. Güç için her yolu mübah saymaz, masumu ve suçluyu ayırt eder. Dürüst, namuslu ve sözünün eridir. Kadir'i oğlu gibi sever. Ortak düşmanları Varnalılardır. Yıllarca hapishanede yaptığı planı Kadir ile beraber gerçekleştirecektir.

Murat Daltaban

Murat Daltaban

Orhan Varnalı

İstanbul'un güçlü iş adamlarından biridir. Ama bu gücün kaynağı karanlık ve kirlidir. Kararlı ve acımasızdır. Sahip olduğu gücü korumak için her şeyi yapar. Konuştuğu cümleyi iki defa tekrarlamaktan hoşlanmaz. Karar vermesi sadece saniyeler sürer ve yanlışını doğrusunu sorgulatmaz. Çünkü sorgulanmak onun için zayıflıktır. En büyük düşmanı Yahya Aldemir'le karşı karşıya geldiğinde kazanılması gereken son bir savaşı olduğunu anlar. Oğlu Han ise en büyük zaafıdır.

Rami Narin

Rami Narin

Han Varnalı

Varnalı ailesinin tek varisidir. Hayatta istediği her şeye sahip olmaya alışmıştır. Kibirli, hırslı ve tekinsizdir. Aslı'ya deli gibi aşıktır ve onu elde etmek için yapmayacağı şey yoktur. Çünkü onunki sadece bir aşk değil saplantıdır. Yaşadığı dünyayı sadece Aslı'nın gerçek kıldığına inanır.

Elifcan Ongurlar

Elifcan Ongurlar

Doğa Aldemir

Yahya Aldemir'in kızıdır. Ayakları yere sağlam basan, hep bir sonraki adımını hesaplayarak atan dişli bir avukattır. İlmek ilmek işlediği yolda en büyük hesabını henüz görmemiştir.

Evrim Doğan

Evrim Doğan

Melike Varnalı

Orhan Varnalı'nın kardeşidir. Varnalı ailesini bir arada kalması için çabalar. Güçlü, gözü kara ve sırlarla doludur.

İnanç Konukçu

İnanç Konukçu

Murat

Kadir'in en yakın arkadaşı, can dostudur. Dürüst, heyecanlı ve esprilidir. Ne yaşanırsa yaşansın her zaman Kadir'e destek olur.

Goncagül Sunar

Goncagül Sunar

Sırma Erdem

Kadir'in annesidir. Oğluna çok düşkündür. Evliliğin ilk yıllarında yaşadığı felaket hayatında bir kırılma noktasıdır.
Yaprak Medine

Yaprak Medine

Kumru Cansever

Aslı'nın biricik kardeşidir. Kolay bir çocukluk geçirmemiştir. Bir tarafı hep deli doludur. Ablasının her zaman yanındadır.

Baran Can Eraslan

Baran Can Eraslan

Samet Aldemir

Yahya Aldemir'in oğludur. Hedefleri olan dinamik bir gençken başına gelen korkunç olaydan sonra hayata küsmüştür. Her şeyin sorumlusu Han'dan intikam almak tek amacıdır.

Önder Selen

Önder Selen

Halil Abi

Kadir ve Murat'ın biricik Halil Abi'sidir. Görmüş geçirmiştir, saf gözükür ama hayattan dersini almıştır. Derdi olan soluğu Halil Abi'nin Yeri'nde alır.

Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Zuhal

Aslı'nın asistanıyken zamanla en yakın arkadaşına dönüşmüştür. Aslı'nın konuşabildiği tek kişidir, dert ortağıdır.

CANLI YAYIN