15 Ağustos 2021, Pazar 11:55
Dizi TV

Dizi TV
15 Ağustos 2021, Pazar

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

En çok izlenen dizilerin adresi atv'nin sevilen programı Dizi TV, yine birbirinden keyifli röportajlarla ekrana geldi. Şamdan Plus Dergisi'nin kapak çekimi için objektif karşısına geçen Yağmur Tanrısevsin, Dizi TV mikrofonlarına samimi açıklamalarda bulundu. Kalp Yarası dizisinde canlandırdığı Ayşe karakteriyle beğeni toplayan Yağmur Tanrısevsin, dizideki karakterini çok sevdiğini ifade etti. En sevdiği ve sevmediği kıyafetleri açıklayan başarılı oyuncu, dizi seti ile katalog çekimleri arasındaki farkı da anlattı.

İkimizin Sırrı dizisi ilk bölümü ile atv ekranlarına geldi. Dizinin başarılı oyuncuları rolleri hakkında açıklamalar yaptı. Dizinin başrol oyuncularından Leyla Feray, bir anneyi canlandırdığı dizinin kendisi için öneminden bahsetti. Leyla Feray, dizide kızını canlandıran Ahsen Türkyılmaz'la aralarında keyifli bir diyalog olduğunu ifade etti. Dizinin bir diğer başrol oyuncusu Aras Aydın, dizideki kıyafetleriyle ilgili önemli sözler söyledi. Dizide söylediği şarkılarla gündem olan Aras Aydın, müziğe olan ilgisinin geçmiş geldiğini açıkladı.

Kardeşlerim dizisinin renkli karakteri Şengül'ü canlandıran Fadik Sevin Atasoy, rolüyle ilgili keyifli bir röportaj verdi. Şengül karakterinin zaman zaman vicdansız göründüğünü ifade eden başarılı oyuncu "Şengül'ü oynarken kendimi bir ip cambazı gibi hissediyorum" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN