5 Eylül 2021, Pazar 12:00
Dizi TV

Dizi TV
5 Eylül 2021, Pazar

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

Bu hafta Dizi TV'de:

atv Yeni Yayın Dönemi Tanıtım Filmi

Her yeni sezona göz alıcı bir tanıtım filmiyle merhaba diyen atv, bu sezona da iddialı ve ışıltılı bir giriş yaptı. atv ekranının sevilen yüzleriyle gerçekleştirilen çekimler renkli anlara sahne oldu. Bu hafta sizi hiçbir yerde bulamayacağınız detayların yer aldığı bu çekimlere götürüyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova'nın başarılı oyuncuları, İkimizin Sırrı'nın sevilen başrolleri, Kardeşlerim'in dinamik kadrosu, Kalp Yarası'nın yetenekli yıldızları ve Baş Belası'nın beğenilen ikilisi ile çok özel röportajlar sizlerle…

Haber Turu

atv gündüz kuşağının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni sezonu geçtiğimiz pazartesi günü başladı. 14.sezonunun başlangıcı 30 Ağustos Zafer Bayramı'na denk gelen programda heyecan ikiye katlandı.

atv'nin yeni programı Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane yayın hayatına merhaba dedi. Hafta içi her gün programa katılan 5 çiftten birinin en iyi olmak için çaba sarf ettiği yarışma büyük bir mücadeleyle başladı. Çiftlerin hem zamanla, hem birbirleriyle yarıştığı programda katılımcıların kıyasıya rekabeti de gözlerden kaçmadı.

Ailesini arayanlar, yakınları bulamayanlar, mağduriyet yaşayanların doğru adresi Esra Erol'da da, 30 Ağustos günü yeni sezona başladı. Esra Erol programa her sezon olduğu gibi bu sezon da enerjik bir giriş yaptı.

Her bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Kalp Yarası geçtiğimiz haftaki bölümüyle pazartesi akşamına damga vurdu. Sevilen yapım, kendi gününün en çok reyting alanlar listesinde zirvedeki yerini kimseye bırakmadı.

atv ekranı ile birlikte dünyada 37 ülkede yayınlanan ve iki sezonunda da seyirciden büyük ilgi görerek reytinglerin zirvesinde yer alan Kuruluş Osman'ın üçüncü sezon çekimleri başladı.

BİZE ULAŞIN