19 Eylül 2021, Pazar 11:45
Dizi TV

Dizi TV
19 Eylül 2021, Pazar

Bu hafta Dizi TV'de:

İkimizin Sırrı ekran macerasına pazar akşamları atv'de tam gaz devam ediyor. Hikaye tıpkı hayat gibi, izlerken karşınıza her an her şey çıkabiliyor. Kaosun ortasında kızı Hayal'le bir başına kalan Neva, ayakta kalmak için elinden geleni yapıyor. Sizler için dizinin başarılı oyuncularıyla merak uyandıracak röportajlar gerçekleştirdik.

Yeni sezonda izleyiciyle buluşmaya devam eden Kardeşlerim ekibi sıkı bir çalışma temposuna girdi. Yeni sezon öncesinde güzel bir tatili geride bırakan sevilen dizinin oyuncularına 2 aylık bu özlem dolu arada ne yaptıklarını sorduk.

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane programıyla hafta içi her gün izleyiciyle buluşan Zahide Yetiş, pozitifliğiyle tanıdığımız, gülümsemesini yüzünde eksik etmeyen isimlerden. Başarılı programcı ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Bir Zamanlar Çukurova eklenen yeni hikaye ve karakterleriyle sürükleyici, şaşırtıcı yolculuğuna devam ediyor. Yamanlar konağına yapılan baskın ortalığı tozu dumana katarken Çukurova'daki dengeleri de tamamen değiştirdi. Sevilen oyuncularla yaptığımız, dikkatleri çekecek röportajlar sizlerle…

Haber Turu

atv ekranında yayınlanan, reytinglerin zirvesinde yer alan ve üçüncü sezonuna bomba gibi girmeye hazırlanan Kuruluş Osman, yeni sezona dört ödülle başladı. Kuruluş Osman yılın dizisi, Burak Özçivit yılın erkek dizi oyuncusu, Yıldız Çağrı Atiksoy yılın kadın dizi oyuncusu ve Mehmet Bozdağ yılın yapımcısı ödülüne layık görüldü.

Milyoner artık daha çok kazandırıyor! Ekranların fenomen yarışma programı "Kim Milyoner Olmak İster" izleyicilerini heyecanlandıracak bir değişikle ekrana gelecek. Türkiye'nin ve dünyanın en çok izlenilen, en çok kazandıran yarışması Milyoner'in para ağacı yenilendi. Yarışmacılar artık 2.baraj sorusuna doğru yanıt verirlerse 15 değil, tam 30 bin TL'nin sahibi olacaklar.

BİZE ULAŞIN