16 Ocak 2022, Pazar 11:15
Dizi TV

Dizi TV
16 Ocak 2022, Pazar

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

Bu hafta Dizi TV'de:

Kardeşlerim

Kardeşlerim izleyicilerini mutlu edecek bir röportajla karşınızdayız. Kardeşlerim'in en enteresan ikililerinden, nam-ı değer Tolcem'e hayat veren, Nilsu Yılmaz ve Berk Ali Çatal ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik

2022 burçlar ve ünlüler

Bu hafta çok özel bir dosyayla karşınızdayız. Keyifli ve güzel geçmesini dilediğimiz 2022'nin burçlara etkisi ve ünlü simaların burç yorumlarını öğrenmek için Astrolog Şenay Devi ile bir araya geldik.

Esra Erol'da

atv ekranında hafta içi her gün canlı yayınla izleyicisiyle buluşan Esra Erol'da yeni bir rekora daha imza attı. 7 sezondur reytinglere damga vuran program, başarısını dijital platforma da taşıdı. Youtube kanalı 1 milyon aboneye ulaşan programın başarısı kutlamak ve keyifli bir röportaj gerçekleştirmek için Esra Erol'u stüdyosunda ziyaret ettik.

atv dizilerine yurt dışından büyük ilgi

atv ekranının çok izlenilen reyting rekortmeni dizileri, Türkiye'de olduğu gibi yurt dışında da büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Başarılı haber muhabiri Işıl Açıkel Küba'ya gitti ve Türk dizilerine olan büyük ilgiyi gözler önüne seren röportajlar gerçekleştirdi.

Dizi TV her pazar 11.15'te atv'de!

BİZE ULAŞIN