5 Haziran 2022, Pazar 11:15
Dizi TV

Dizi TV
5 Haziran 2022, Pazar

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

Bu hafta Dizi TV'de:

Kardeşlerim

atv'nin izleyiciyi ekrana kilitleyen macerası Kardeşlerim'in birbirinden güzel kadın oyuncularını ağırlıyoruz. Eğlenceli maceranın sevilen isimleri Simge Selçuk, Ahu Yağtu ve Aslı Mavitan ile hem hikayedeki son durumları hem de ekibi konuştuk.

Destan

Ulu Ece, Destan'ın en göz alıcı karakterlerinden. Baskın kişiliğinin yanı sıra, görünümüyle de dikkat çeken karakter, Deniz Barut'un zerafetiyle sahnelerde adeta yıldız gibi parlıyor. Sevilen oyuncunun Bozdağ Filmin video izleme kanalına verdiği röportajda Ulu Ece'ye dönüşümünü görecek, güzel oyuncudan bu süreci dinleme şansına sahip olacaksınız.

Gül Masalı

Yaz sezonuna rengârenk yapımlarla girmeye hazırlanan atv, "Dizi atv'de izlenir" sloganının yine hakkını veriyor. Çok yakında, Türkiye'nin kanalında izleyicisiyle buluşacak olanlardan Gül Masalı'nın başrol oyuncularıyla dikkat çekecek röportajlar sizlerle…

HAKİM

atv'nin heyecanla izlenen dizisi Hakim'in setindeki özel röportajlarımızla karşınızdayız. Gökçen Gökçebağ, Doğukan Güngör ve Gülsen Tuncer dizi hakkında merak edilenleri sizler için yanıtladı.

BİZE ULAŞIN