10 Temmuz 2022, Pazar 11:40
Dizi TV

Dizi TV
10 Temmuz 2022, Pazar

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV her hafta olduğu gibi bu haftaki bölümünde de çok özel dosyaları inceliyor.

Bu hafta Dizi TV'de:

Ekran başındaki herkesin çok iyi tanıdığı ve sevdiği, özel bir ismin evine konuk oldu. Haber merkezinin deneyimli ismi, başarılı spiker Cem Öğretir'le bol müzikli, keyif dolu bir sohbet…

Ceren Benderlioğlu

Dizi TV'de Ceren Benderlioğlu'nun objektif karşısına geçtiği özel bir fotoğraf çekimine eşlik etti. Oyunculuğuyla olduğu kadar, güzelliğiyle dikkat çeken Benderlioğlu yine büyüledi.

Gül Masalı

atv ekranının duygusal ve merak uyandıran macerası Gül Masalı'nın, en güzel yanlarından biri de, Isparta gibi müthiş bir coğrafyada çekiliyor olması. Bu hafta Dizi TV'de, yapımın değerli oyuncuları Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca'yla Isparta'yı, insanlarını, yemeklerini ve tabii ki eşsiz güzelliklerini konuştuk.

atv'de yeni bir yapım daha Fatih Sultan Mehmed Han

Dizi TV'yi, ilerleyen Günlerde atv ekranında izleme şansına sahip olacağınız bir yapımın haberiyle noktalıyoruz. Dünya tarihinin en önemli şahsiyetlerinden, Osmanlı İmparatorluğu'nun eşsiz padişahlarından Fatih Sultan Mehmet'in adını taşıyan, "Fatih Sultan Mehmed Han" filminin, geçtiğimiz günlerde ilk okuma provaları yapıldı.

BİZE ULAŞIN