7 Nisan 2024, Pazar 11:40

Dizi TV 865. Bölüm

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

ALDATMAK

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi Aldatmak dizisinin sempatik karakteri Ümit'le sevgimizi kazanan Cem Sürgit bu hafta Dizi TV'de konuğumuz. Aldatmak dizisinin sevilen ismi Cem Sürgit'e, Ümit'in Yeşim'e olan duygularını ve gelecek tepkileri sorduk.

KURULUŞ OSMAN

Kuruluş Osman'ın başarılı oyuncularıyla en sevdikleri, en etkilendikleri sahneleri konuştuk. Sevilen oyuncularla yaptığımız keyifli röportajlarımızla karşınızdayız. Özge Törer, Belgin Şimşek, Emre Bey Begüm Çağla Taşkın, Çağrı Şenşoy kendisini en heyecanlandıran sahnelerin nasıl olduğunu anlattı.

ATEŞ KUŞLARI

atv ekranın duygusal ve samimi macerası Ateş Kuşları Cuma günkü (5 Nisan) yayınıyla 50 bölümü geride bırakmış oldu. Hikayesi ve karakterleriyle beğeni toplayan, izleyiciyi derinden etkileyen dizinin oyuncularıyla atv Youtube kanalımızın gerçekleştirdiği röportajlarla karşınızdayız. İlayda Alişan, Burak Tozkaparan, Hande Soral, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı, Ali Önsöz ve Naz Sayıner'e Ateş Kuşları'nın geçen 50 bölümünü üç kelimeyle nasıl anlatırsınız? Sorusunu yönelttik cevapları kaçırmayın.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN