6 Haziran 2021, Pazar 11:45

Dizi TV
6 Haziran 2021, Pazar

Bu hafta Dizi TV'de:

Üç sezondur ekranlarda fırtınalar estiren atv'nin sürükleyici macerası Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 100. Bölümü ile ekranda olacak. Perşembe gecelerinin en çok izlenilen dizisi olma başarısını 3 sezondur elinde yutan yapımın ekibi, geçtiğimiz günlerde 100'ncü bölüm başarısını pasta keserek kutladılar.

Kardeşlerim Youtube'da 1 Milyon Aboneyi geçti

Ekrandaki başarısını kısa sürede dijital platformlarda da yakalayan atv ekranının duygusal ve eğlenceli macerası kardeşlerim'e çok özel bir ödül geldi. Dizinin youtube kanalındaki abone sayısı kısa zamanda 1 milyonu geçti ve başarıları ekibe bir plaket kazandırdı. Bu başarının ardından Kardeşlerim dizisinin setinde oyuncularla gerçekleştirilen çok özel röportajlar sadece Dizi TV'de!

Fatih Gühan'la çok özel

atv'nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Beni Bırakma'nın başarılı oyuncusu Fatih Gühan'la farklı ve keyifli bir gün geçirdi. Dizi setinden uzakta buluştukları yakışıklı oyuncu Fatih Gühan, milli sporcu ve Türkiye şampiyonu Baki Yalçın'ın antrenörlüğünde boks çalıştı bu anları Dizi TV kaydetti.

atv ödüle doymuyor!

Her yıl düzenlenen önemli organizasyon ve törenlerden ödüllerle dönen atv, başarılarına yenilerini ekledi. Sanat, iş ve medya olmak üzere 3 kategoride toplam 35 ödülün sahibini bulduğu törende Kuruluş Osman'da Yılın En İyi Dizi ödülüyle taçlandırıldı. Ödülü yapımın başrol oyuncusu Burak Özçivit, Osman Bey'in dizideki Alplerini oynayan Burak Çelik ve Yiğit Uçan birlikte aldılar. Bozkır Arslanı Celaleddin'de boy gösteren başarılı oyuncu Gülenay Kalkan ise gecede Onur Ödülü'yle taçlandırıldı. Gülenay Kalkan sahnede geçtiğimiz yıllarda vefat eden, en son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki Ünal Kaplan karakteriyle hayranlık uyandıran usta oyuncu, eşi Tarık Ünlüoğlu'nu anmadan geçmedi. Bu özel gecede Maraşlı'nın yetenekli yıldızı Alina Boz ise En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülürken yılın en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Alpaslan'ı Yunus Emre Yıldırımer'e gitti.