26 Eylül 2021, Pazar 11:45
Dizi TV

Dizi TV
26 Eylül 2021, Pazar

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

Bu hafta Dizi TV'de:

atv'nin sevilen dizisi Kalp Yarası hikayesiyle olduğu kadar renkli kahramanlarıyla da ilgi topluyor. Çok izlenen yapımın başarılı oyuncularıyla, karakterleri ve gelecek günlerde bizleri bekleyenler hakkında konuştuk.

Geçtiğimiz sezonlarda sürükleyici hikayesi ve renkli karakterleriyle zirvede olan Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonuyla ekrana sıkı bir giriş yaptı. Sevilen oyuncularla keyifli röportajlar gerçekleştirdik.

O Kardeşlerim'deki karakterler arasında, en çok tepki görenlerden. Hikayeye girdiği andan itibaren sevdiğimiz kahramanlarımızın başına iş açan Tolga'yı canlandıran Berk Ali Çatal ile merak ettiğimiz şeyleri konuştuk.

Yakında atv izleyicisiyle buluşacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın müdavimleri heyecanla gün sayarken biz bu hafta yapımın sevilen oyuncusu Yunus Emre Yıldırımer ile oyunculuk dışında kısa ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

atv ekranının sevilen yapımı İkimizin Sırrı'nda Seylan Soylu karakteriyle beğeni toplayan Dolunay Soysert ile karaktere bakışını konuştuk.

Milyoner artık daha çok kazandırıyor! Ekranların fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in para ağacı yenilendi. Başarılı sunucu Kenan İmirzalıoğlu ile yenilenen yarışma ile ilgili dikkat çekecek bir röportaj…

BİZE ULAŞIN