21 Kasım 2021, Pazar 11:45
Dizi TV

Dizi TV
21 Kasım 2021, Pazar

Bu hafta Dizi TV'de:

Destan basın toplantısı

Türkiye televizyon tarihinin en iddialı projelerinden biri olan, Bozdağ Film imzalı Destan 23 Kasım Salı akşamı atv'de yayınlanacak ilk bölümüyle ekran yolculuğuna başlıyor. Büyük bir emekle bu günlere getirilen dev prodüksiyon için geçtiğimiz günlerde görkemine yakışır bir basın toplantısı düzenlendi. Başarılı oyunculara mikrofonumuzu uzattık.

Yağmur Tanrısevsin barista oldu

Kalp Yarası severler ekran başına. Dizinin Ayşe'si, başarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin'in izleyicilere bir sürprizi var. Sevilen yapımın hem İstanbul hem Antakya sekanslarında, kafede çalışırken izlediniz güzel oyuncu, dizinin mekanlarından Paşa Gönlüm Kafe'de baristalık hünerlerini sergiledi. Tanrısevsin hem kahve yaptı hem de sohbet etti.

70'ler ve Bir Zamanlar Çukurova

70'ler Çukurova'sını, zamanın resmini en incelikli haliyle gösteren Bir Zamanlar Çukurova, en başarılı dönem işlerinden. Dizi, kıyafetleri, saç ve makyajının yanı sıra, kullanılan aksesuarları ve otomobilleriyle başarıya imza atıyor. Vakitlerinin çoğunu kurgulanmış bir 70'ler dünyasında geçiren Bir Zamanlar Çukurova oyuncularıyla o yılları konuştuk.

Haber turu

Antakya'da çekilen Kalp Yarası, etkileyici hikayesiyle olduğu kadar, yörenin kültürel zenginliklerini ekrana taşımasıyla da önem taşıyor. Pek çoğumuzun izlerken iç geçirdiği Antakya'yı başarılı oyuncu Toprak Can Adıgüzel'e sorduk.

Geçtiğimiz günlerde çok özel bir kapak çekimi için kamera karşısına geçen Kardeşlerim'in başarılı oyuncusu Fadik Sevin Atasoy, ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Çarşamba akşamlarının zirvedeki ismi Kuruluş Osman'ın başarılı oyuncusu Açelya Özcan'ın, yapımın video kanalı için verdiği röportajdan sizin için seçtiğimiz ayrıntıları getiriyoruz ekranlarınıza.

Osman Sınav imzalı atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan Yalnız Kurt'un ilk tanıtımı yayınlandı. Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutarak; ülkede yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alacak olan dizinin tanıtımı yoğun ilgi ile karşılandı.

BİZE ULAŞIN