12 Aralık 2021, Pazar 11:35
Dizi TV

Dizi TV
12 Aralık 2021, Pazar

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

Bu hafta Dizi TV'de:

atv'te 5 ödül

Geçtiğimiz günlerde 47.si düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri'nde televizyon ve müzik dünyasının en iyileri taçlandırıldı. atv, prestijli geceden 5 ayrı ödülle döndü. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı "Yılın En İyi Kadın Sunucusu" ve "Yılın En İyi Gündüz Kuşağı Programı" ödülünü aldı. Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi olan Kardeşlerim'in başarılı çocuk oyuncusu Aylin Akpınar ise "Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu" ödülünü aldı. Geçtiğimiz sezonda atv ekranında yer alan Gençliğim Eyvah dizisinin başaralı oyuncularından Günay Karacaoğlu "En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu" ödülü alırken ayı dizide rol alan Cengiz Bozkurt ise "En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu" ödülü aldı. Geceden detaylar ve özel röportajlar…

Fotoğraf çekimlerinin aranılan ekran yüzleri

Onlar ekranların sevilen, binlerce kişi tarafından takip edilen ünlü yüzleri. Bu hafta, ekrandaki ışıltısını dergi kapaklarına taşıyan, fotoğraf çekimlerinin aranılan ünlü simalarını sizin için sıraladık.

Destan

Bu senenin en iddialı projelerinden Destan, hikayesi ve dev kadrosuyla olduğu kadar, dekor ve kostümleriyle de dikkat çekici bir iş. İzleyiciyi etkilemek, dönemi uygun anlatabilmek için büyük emek harcayan ekiple hazırlık aşamalarını konuştuk.

BİZE ULAŞIN