15 Mayıs 2022, Pazar 11:15
Dizi TV

Dizi TV
15 Mayıs 2022, Pazar

Bu hafta Dizi TV'de:

Kuruluş Osman

Kuruluş Osman'ın Baysungur'u, başarılı oyuncu Fatih Ayhan, verdiği bir röportajda reyting rekortmeni yapımdaki en'leri açıkladı.

İçimizdeki Ateş

atv'nin yaz sezonunda izleyiciyle buluşacak olan yeni dizisi İçimizdeki Ateş'in fotoğraf çekiminden çok özel görüntüler… . Genç kuşağın başarılı isimleri İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Demirhan Demircioğlu ve Gizem Arıkan'ı bir araya getiren İçimizdeki Ateş, şimdiden heyecan yaratıyor.

Destan

Ekran yolculuğunu reytinglerin ve sosyal medyanın zirvesinde sürdüren 'Destan', her yeni bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ederken, dev prodüksiyonun kadrosu da büyüyor. Hikayeye giren yeni karakterler için, ekibe yeni isimler dahil oldu. Destan'ın 22. Bölümünde başarılı oyuncular Engin Benli, Umut Temizaş Ve Özgür Koç izleyiciyle buluştular.

Trafik güvenliği konusunda farkındalık yaratan Kardeşlerim'e anlamlı ödül

Kamuoyunda, trafik güvenliği konusundaki farkındalığın arttırılması amacıyla düzenlenen Trafik Medya Ödülleri'nde atv ekranının sevilen yapımı Kardeşlerim' de vardı. Başarılı dizi, trafik kurallarına dikkat çeken ve sosyal sorumluluk bilincine katkı sağlayan sahneleri nedeniyle ödüle layık görüldü. Ödülü tüm Kardeşlerim ekibi adına, yapımın yetenekli oyuncusu Berk Ali Çatal aldı.

Kardeşlerim'e yılın dizisi ve yılın çifti ödülü

Yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği, yapımına NGM'in imza attığı yönetmenliğini Serkan Birinci'nin yaptığı atv'nin sevilen dizisi "Kardeşlerim" iki ödüle birden layık görüldü.

Okan Üniversitesi öğrencilerinin oyları ile belirlenen yılın enleri ödül töreninde "Kardeşlerim" dizisi En Dizi ve Yılın En İyi Çifti ödüllerine layık görüldü. Diziye verilen ödülleri yapımın sevilen oyuncularından Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran birlikte aldılar.

BİZE ULAŞIN