19 Kasım 2023, Pazar 11:25

Dizi TV
19 Kasım 2023, Pazar

Bu hafta Dizi TV'de:

SAFİR

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Safir Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi'nin başarılı oyuncusu İpek Tuzcuoğlu'yla Kapadokya'da buluştuk. Tuzcuoğlu'nun set dışında farklı bir atmosferde misafir ederek güzel oyuncuyla bir ebru atölyesinde keyifli bir sanat eseri ortaya çıkardık. Bu keyifli anları kaçırmayın!

ALTIN KAFES

İlk tanıtımlarıyla beğeni toplayan ve şimdiden sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen Altın Kafes dizisinin başarılı oyuncularıyla keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Dizinin başrol oyuncuları Şifanur Gül, Aytaç Şaşmaz'ın yanı sıra kadronun diğer dikkat çeken oyuncuları Ebru Cündübeyoğlu, Hilmi Cem İntepe ve Hayal Köseoğlu'na da mikrofonumuzu uzattık, dizinin heyecanına ortak olduk.

ATEŞ KUŞLARI

atv ekranının samimi hikayesi Ateş Kuşları'nın sevilen oyuncuları Emir Çubukçu ve Erdem Şanlı Dizi TV'de konuğumuz oldular. Ateş Kuşları'nda geçirdikleri süre boyunca birbirlerini kardeş kabul eden iki karaktere hayat veren başarılı oyuncularla arkadaşlık üzerine keyifli bir soru-cevap oyunu oynadık.

CANLI YAYIN