24 Aralık 2023, Pazar 11:30

Dizi TV 850. Bölüm

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

Bu hafta Dizi TV'de:

SAFİR

Bu hafta sizleri, atv ekranının sevilen macerası Safir "Saklı kalan bir aşk hikayesi"nin başarılı oyuncusu Burak Berkay Akgül izleyici sorularını yanıtladı.

GQ Türkiye Men Of The Year

GQ Türkiye'nin gelenekselleşen ve her yıl büyük bir merakla beklenen organizasyonu "Men Of The Year Ödülleri" geçtiğimiz günlerde sahiplerini buldu. Muzip ve gizemli bir dünyanın kapılarını aralayan kurguya ev sahipliği yapan geceye, seçkin bir davetli grubu katıldı. Dizi TV olarak biz de birbirinden özel isimlerle keyifli röportajlar gerçekleştirdik.

HABER TURU

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Hafta içi her gün izleyicisiyle buluşan atv ekranının başarılı programcısı Müge Anlı, yeni yaşını ekip arkadaşlarının yaptığı güzel bir sürpriz ve masayı süsleyen rengarenk pastalarla kutladı.

atv Genel Müdür Yardımcıları Dilaver Kıvrak, Oskay Alptürk ile Görsel Medya Reklam Satış Grup Başkanı Didem Ural Gücüm'ün de katıldığı kutlamada, Müge Anlı'nın pastalara dikilen mumların her biriyle dilek tutması renkli anları da beraberinde getirdi.

Aldatmak

Hikaye ve karakteriyle beğeni toplayan, her bölümüyle izleyiciyi ekrana bağlayan aldatmak dizisi ekibi 50. bölümlerini sette pasta keserek kutladı. atv ekranındaki 2. sezonunu başarıyla sürdüren aldatmak dizisi, her perşembe akşamı merak uyandıran senaryosuyla heyecanlı yolculuğuna devam ediyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam

atv ekranının aksiyon dolu macerası Ben Bu Cihana Sığmazam da 50. bölümü geride bıraktı. İstikrarlı yükselişlerini devam ettiren Ben Bu Cihana Sığmazam ekibi 50. bölüm başarılarını birlikte kutladılar. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi her bölümde heyecanı zirveye taşıyarak ikinci sezonunu da başarıyla sürdürüyor.

Yıldızlar Bana Uzak

Başrollerini Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı'nın paylaştığı, Gürkan Uygun, Murat Daltaban gibi pek çok başarılı oyuncuyu kadrosunda birleştiren Yıldızlar Bana Uzak yeni tanıtımıyla beğeni topladı.

Sırlarla dolu aşk ve intikam hikâyesiyle izleyicileri derinden etkileyecek olan 'Yıldızlar Bana Uzak' için beklenen tarih belli oldu. Kadir ve Aslı'nın güçlü aşkları ve çevrelerinde gelişen olayları konu edinen dizi, 31 Aralık Pazar akşamı ilk bölümüyle atv ekranında olacak.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN