28 Ocak 2024, Pazar 11:30

Dizi TV 855. Bölüm

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

Bu hafta Dizi TV'de:

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM

Ekranların aksiyon dolu macerası Ben Bu Cihana Sığmazam'ın güzel oyuncusu mina derman Dizi TV'de konuğumuz oldu. Hikayedeki son durumlar ve ekip üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

KARDEŞLERİM

4. Sezonunda ekran yolculuğuna başarıyla devam eden kardeşlerim setinde bu hafta dizinin yakışıklı ve yetenekli oyuncularıyla özel sohbetlerimiz var. Yiğit Koçak, Atakan Özkaya, Berk Bakioğlu ve Berk Ali Çatal ile röportajlarımızı kaçırmayın.

SAFİR SAKLI KALAN BİR AŞK HİKAYESİ

atv ekranının her bölümü heyecan dolu duygusal macerası safir'in başarılı oyuncuları Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül'le, hikayedeki son durumları konuştuğumuz röportajlarımızla karşınızdayız.

HABER TURU

atv, TURKISH DRAMA GALAYA DAMGASINI VURDU

Geçtiğimiz akşam Miami'de gerçekleştirilen Turkish Drama Gala etkinliğinde atv ve 4 sezondur atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi gecenin parlayanları oldu. atv'nin 4 sezondur milyonları ekrana kilitleyen dizisi Kardeşlerim'in sevilen oyuncuları Yiğit Koçak ve Lizge Cömert Miami'de düzenlenen Turkish Drama Gala'da sevenlerin ilgisiyle karşılaştı.

atv'ye BAŞARI ÖDÜLÜ!

atv, ihracat alanındaki birinciliği ve yıllardır süregelen reyting başarısı sebebiyle geceyi ödülle taçlandırdı. Ödülü atv adına İçerik Satış Müdürü Müge Akar aldı. Müge Akar, etkinlik yöneticilerine ve Amerika'daki iş ortaklarına bu hayali başarıya dönüştürmekteki katkıları sebebiyle içtenlikle teşekkür etti.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN