11 Şubat 2024, Pazar 11:30

Dizi TV 857. Bölüm

Bu hafta Dizi TV'de:

SAFİR ŞAMDAN PLUS KAPA ÇEKİMİ

Tutkulu bir aşkı ekrana taşıyan Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül'ün, Şamdan Plus için gerçekleştirdikleri kapak çekimine konuk olduk. Birbirinden özel detaylar görüntülediğimiz bu heyecanlı günde yetenekli oyunculara tarzları ve beğenileri hakkında eğlenceli sorular yönelttik.

ALDATMAK

Etkileyici hikayesiyle izleyiciyi ekrana kilitleyen aldatmak dizisi oyuncularıyla keyifli röportajlar gerçekleştirdik. Feyza Sevil Güngör, Nursel Köse, Meltem Baytok'la aldatmak dizisi ekibini konuştuk.

KURULUŞ OSMAN

Ekranların reyting rekortmeni yapımı Kuruluş Osman macerasına tam yol devam ederken, biz de dizinin birbirinden değerli oyuncularıyla hem sezonu hem de hikayedeki gelişmeleri konuşmak istedik. Sezon başından beri daha olgun bir karakterle izlediğimiz Bala, Osman Bey'e bağlı ve sevgiyle kenetlenmiş bir aile, Alaeddin ve Osman Bey'in kıskandıran kardeşliği gibi sıcak konuları konuştuğumuz röportajlarımızı kaçırmayın.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM HABER

Dizi TV'yi Ben Bu Cihana Sığmazam cephesinden keyifli bir haberle noktalamak istiyoruz. Yapımın sevilen karakteri Ömer Asaf'a hayat veren Batuhan Sezer, set ekibinin de yardımıyla kız arkadaşı Ceylan Dizdar'a evlenme teklif etti.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN