18 Şubat 2024, Pazar 11:30

Dizi TV 858. Bölüm

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

KURULUŞ OSMAN

Dizi TV'de bu hafta atv ekranının reyting rekortmeni yapımı Kuruluş Osman'ın izlemeye doyamadığımız aşklarını konuk ediyoruz. Orhan Bey'in Holofira'ya, Alaaddin'in Gonca Hatun'a olan sevdasına dair röportajlarımızla karşınızdayız. Emre Bey, Özge Törer, Belgin Şimşek ve Ömer Faruk Aran'la keyifli sohbetimizi kaçırmayın. Kuruluş Osman'ın Orhan Bey'i Emre Bey, karakterinin Holofira'ya olan aşkı hakkında neler söyledi? Emre Bey'in rol arkadaşı Ecem Sena Bayır hakkındaki yorumları neler?

Gonca Hatun ve Alaaddin Bey aşkı nereye gidiyor? Ömer Faruk Aran ve Belgin Şimşek'le hem karakterleri hem gelen tepkileri konuştuk. Keyifli röportajlarımızı kaçırmayın.

KARDEŞLERİM

atv ekranının çok izlenen dizisi Kardeşlerim'in yetenekli oyuncularıyla gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızla karşınızdayız. Enteresan sorular sorduk, ilgi çekici cevaplar aldık. Hayalleri, öncelikleri, farklı tarafları. Kardeşlerim oyuncularıyla keyifli röportajlarımızı kaçırmayın.

ALDATMAK

atv ekranının sevilen dizisi aldatmak cephesinden ilgi çekici bir haberle dizi tv'yi noktalıyoruz. Hikaye ve karakteriyle ilgi çeken yapımın kadrosuna yeşim salkım dahil oldu. Başarılı oyunculuk performansıyla çok konuşulan Yeşim Salkım Aldatmak dizisinde karşımıza Zennure karakteriyle çıktı. Oldukça kilit bir karakter olan Zennure ilerleyen günlerde hikayenin akışında pek çok şeyi değiştirecek gibi gözüküyor.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN