21 Nisan 2024, Pazar 11:30

Dizi TV 866. Bölüm

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

KARDEŞLERİM

Bugüne kadar sergilediği oyunculuk performanslarıyla beğeni toplayan, Fatma karakteriyle Kardeşlerim'e renk katan Ayşe Kökçü Dizi TV'de konuğumuz. Başarılı oyuncuyla hem dizi gündemi hem de oyunculuk kariyeri üzerine konuştuk. Kardeşlerim' in Fatma'sı Ayşe Kökçü'yle hayat verdiği karakter ve ekip hakkında neler söyledi. Deneyimli oyuncu Kardeşlerim kadrosunda en çok kimlere gülüyor, hikayenin gidişatı hakkında ne düşünüyor bizimle paylaştı.

ALDATMAK

Sürükleyici hikayesiyle beğeni toplayan Aldatmak dizisinin enteresan karakteri İpek'e hayat veren İlayda Çevik bu hafta Dizi TV'de konuğumuz. Güzel oyuncuyla bu kez kendisi hakkında konuştuk, sorularımızı onu daha yakından tanımak için sohbet ettik. Kişisel özellikleri, anti tarafları, İpek'le farklı ve benzer yanları… Bu keyifli röportajımızı kaçırmayın

HABER TURU

Geçtiğimiz haftanın en çok konuşulanları, atv ekranından sürprizler ve özel röportajlara yer verdiğimiz turumuz başlıyor.

Turkuvaz Medya bünyesindeki Sinehane ve Lacivert dergi işbirliğinde yapılan senaryo yarışmasında finale hak kazanan projelerden "Kayıp Kamyon" beyazperde yolculuğuna başladı. Başrollerinde Yetkin Dikinciler ve Bülent Emin Yarar'ın olduğu yapımın geçtiğimiz günlerde ilk okuma provası gerçekleştirildi. Ödüllü senaryosuyla birbirinden başarılı oyuncuyu bir araya getiren yapım için ekip oldukça heyecanlıydı.

İTALYA'DA ATV RÜZGARI ESİYOR.

Türkiye'de dizi atv'de izlenir sloganını her defasında yineleyip birinciliği elden bırakmayan atv, yabancı izleyicilerinde gönlünü fethetmeye devam ediyor. Yayınlandığı günlerde ekranda fırtınalar estiren Hercai yurt dışında da adından söz ettiriyor.

Mardin'in ilgi çekici coğrafyasında Reyyan ve Miran'ın büyük aşkını gözler önüne seren dizi, şimdi İtalyan izleyicisinin merceği altında olacak. Bugüne kadar dünyanın dört bir yanında 100'den fazla ülkeye lisanslanan hercai, 15 Nisan'da İtalya'da ilk yayınını gerçekleştirdi.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM'DA DUYGUSAL ANLAR

Ben Bu Cihana Sığmazam'ın geçtiğimiz haftaki bölümünde özel bir sahne dikkat çekti. Kurban baba karakterine hayat veren Ali Seçkiner Alıcı'nın söylediği türküyle başlayan sahne, ardından gelen duygusal anlarla izleyiciyi derinden etkiledi.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN