28 Nisan 2024, Pazar 11:30

Dizi TV 867. Bölüm

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV bu haftaki bölümünde çok özel dosyalarıyla sezona kaldığı yerden devam ediyor.

KARDEŞLERİM BİLAL YİĞİT KOÇAK

Dört sezondur yolculuğuna başarıyla ve devam eden her bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Kardeşlerim'in sevilen oyuncusu Bilal Yiğit Koçak bu hafta Dizi TV'de konuğumuz. Bilal Yiğit Koçak bu hafta sürprizli sorularımızı yanıtlıyor. Yakışıklı oyuncuyu daha yakından tanımak isteyenler ekran başına. En sinir olduğu şeyler, iş aşkı, hakkında bilmediğiniz özel ayrıntılar. Bilal Yiğit Koçak'la şaşırtıcı ve eğlenceli anlar için atv'de kalın.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM

Heyecanlı ve aksiyona doyuran anları, duygusal sahneleriyle atv ekranına damga vuran Ben Bu Cihana Sığmazam, esprili diyaloglarıyla da beğeni topluyor. Oldukça gergin bir ortamda an geliyor, bir laf bir bakışla tüm enerji değişiyor. Silahların çekildiği, raconların kesildiği dakikalar yerini kahkahalara bırakıyor. Bu kez röportajlarımız işin komik taraflarını mercek altına alıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam röportajlarımızda bu kez ters köşe yaptık, ekiple gülme krizine girdikleri anları, en komik sahneleri konuştuk.

Ben Bu Cihana Sığmazam ekibinin en eğlenceli isimleri, tahmin etmeyeceğiniz gizli komikleri. Bu röportajlar kaçmaz bizden söylemesi.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN